MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Stilius

Valstybės šimtmečio proga – grandiozinė „Fashion bazaar” mados mugė

„Fashion Bazaar” mados mugė švenčia Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį ir visus mados bei stiliaus mylėtojus kviečia į net trijuose šalies miestuose Vilniuje, Kaune ir pirmą kartą Klaipėdoje organizuojamus renginius. Kovo mėnesį vyksiančios mugės nusidažys trispalve ir pakvies susipažinti su lietuviška mada bei kokybiškais šalies kūrėjų darbais.

Renginio organizatorė dizainerė ir UAB „Inži Group” vadovė Ingrida Rutkauskaitė – Naujokė džiaugiasi, kad „Fashion Bazaar” buvo pirmoji lietuviškų gaminių mados mugė. „Mes atnešėm tą lietuvišką madą ir stilių populiarinančią bangą į Lietuvą prieš daugiau nei penkerius metus pirmą kartą surengę „Fashion Bazaar”. Šis renginys tuo ir unikalus, kad jame skatiname mūsų šalies kūrėjų kurtų produktų vartojimą, ugdome nacionalinę madą ir prisidedame prie stiliaus diegimo.”

Ingrida teigia, kad pavasarinės „Fashion Bazaar” mados mugės bus kaip niekad didelės tiek dalyvių, tiek lankytojų skaičiumi. „Šiuo renginiu mes skatiname tautiečius kurti todėl esame laimingi matydami, kad kiekvienais metais šį mugė auga pritraukdama vis gausesnes šalies kūrėjų, menininkų ir dizainerių gretas. Šiandien galime pasidžiaugti, kad Lietuvai švenčiant valstybės atkūrimo šimtmetį mes jau esame sukūrę lietuvišką madą ir stilių, kurią diktuoja patys šalies kūrėjai. Todėl iškėlę vėliavą žengiame pirmyn kaip mūsų šalies mados ir stiliaus skatintojai, mylėtojai bei platintojai”, – kalba dizainerė.

Kitą mėnesį vyksiančiose mugėse lankytojų lauks dar platesnis prekių asortimentas, užsiėmimai vaikams ir ypatinga socialinė iniciatyva – nemokami seminarai tema „Moterys, atraskime meilę sau”, kuriuos ves žinomi mados, sveikatos ir grožio sričių specialistai.

Jau kovo mėnesį, trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje (Parodų rūmai „Litexpo” kovo 16 – 17 d.), Kaune („Žalgirio” arena kovo 31 d.) ir Klaipėdoje („Švyturio” arena kovo 3 d.) vyks nemokami „Fashion Bazaar” renginiai, kurie šalies stileivas pakvies atsinaujinti ir kartu pasiruošti naujam sezonui.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

MO muziejaus parduotuvėje – Lietuvos kūrėjų ir dizainerių darbai

Evaldas Činga

Kaklo papuošalai vyrams: ką žinoti renkantis ir kaip prižiūrėti?

Made in Vilnius

Agnė Gilytė atidarė įvairių prekės ženklų rinktinių papuošalų parduotuvę

Evaldas Činga

INJEKCIJA: ne kiekybė, o kokybė!

Evaldas Činga

Podiumu žengė kurtieji: pristatyta svarbią žinutę visuomenei siunčianti „Made in Silence“ kolekcija

BNS

Vokiečių gatvėje dviems dienoms atsivers bendra 10 dizainerių erdvė

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika