Pradžia Stilius Vilniaus senamiestyje – naktinė butikų šventė

Vilniaus senamiestyje – naktinė butikų šventė

2 minutė(s) skaitymo
0

Ateinantis penktadienis, gruodžio 15-oji, Vilniaus senamiestyje vilios ne tik vakarėlių mėgėjus. Į nuolaidų ir smagaus bendravimo vakarą kviečia senamiestyje įsikūrę butikai.

„Daugybė draugų per šventes nori padovanoti artimiesiems ypatingų, išskirtinių dovanų. Tačiau guodžiasi, kad negali rasti tokių dalykų vienodų prekių prikimštuose didžiuosiuose prekybos centruose. Nutarėme padėti jiems ir nedidelėms Vilniaus parduotuvėlėms – kad visi būtų patenkinti. Taip gimė „Senamiestis Goes Night Shopping” – butikų vakaras ir e-parduotuvių savaitgalis”, – sako vienas renginio organizatorių Rokas Gricius.

12 Senamiesčio butikų nuo 19 iki 24 val. savo pirkėjams siūlys prekių su 15—50 proc. nuolaida, vaišių ir gėrimų, rengs naujų kolekcijų pristatymus. Tai bus ir žinomi išskirtiniai užsienio prekių ženklai, ir Lietuvos dizainerių kūriniai.

Butikai, turintys interneto parduotuves, nuolaidas siūlys visą savaitgalį.

„Siekiame, kad šventinę senamiesčio dvasią pajustų kaip galima daugiau žmonių. Dėl to žmonės, atvykę tą vakarą į senamiestį „CityBee” automobiliais, galės vos už vieną eurą pasimėgauti kava „Late Latte”. Beje, atvykusiems tokiu būdu nereikės rūpintis automobilio statymu miesto centre”, – sako R.Gricius.

Naktiniai madingi apsipirkimai didmiesčiuose išpopuliarėjo prieš kelerius metus Niujorke. Vėliau apėmė Londoną, Milaną, kitus žinomus Europos miestus.

„Mūsų koncepcija panaši. Tačiau siekiame, kad drauge su šventinėmis tarptautinių prekės ženklų kainomis žmonės atrastų ir Lietuvos dizainerių kūrinius bei gaminius. Vilniaus senamiestis idealiai tam tinka”, – sako R.Gricius.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Evaldas Činga
Rodyti daugiau Stilius

Karščiausios naujienos

Vilniaus meras populiarina ploggingą – šiukšlių rinkimą bėgant

Vilniaus meras Remigijus Šimašius šiandien akcijoje DAROM dalyvavo kitaip – ploggino. Tai – Švedijoje gimęs ir sparčiai visame pasaulyje populiarėjantis užsiėmimas, kurio metu žmonės bėgdami renka pakeliui pasitaikiusias šiukšles: ir pasportuoja, ir sutvarko aplinką. „Noriu pasiūlyti akcijai Darom ir visiems žmonėms – ploggingą. Tai puikus būdas praleisti laiką gamtoje, pasportuoti ir gražinti aplinką. Aš pats eidamas pasivaikščioti su vaikais visada …

Lietuva susidomėjo pasauliniai žiniasklaidos gigantai

„Mažiausią respubliką pasaulyje – Užupį, esantį Lietuvos sostinėje, – tiesiog privalo aplankyti visi keliaujantys po Europą“, pristatydamas video reportažą skelbia Vokietijos didžiausias nacionalinis transliuotojas „Deutsche Welle“ savo tinklapyje, turinčiame 1,3 mln. skaitytojų. Jau netrukus apie Lietuvą – ir itin populiariame “NTV” kanalo kulinariniame šou „Važiuojam, pavalgom“ (Poedem, poedim!). Turizmo departamentas pažintinį turą su laidos vedėju britu John Warren derino net …

Neris

Organzuojamas žygis Vilniaus rajono apylinkėse

Gal norėtum labiau pažinti apylinkes, esančias netoli Vilniaus, ir pažygiuoti sau smagiai draugų būry? Jei taip, kviečiam tave pasigrožėti Neries upės šlaitais ir aplinkiniais miškais, pasiklausyti parskridusių paukščių giesmių ir užlipus į piliakalnį, pažvelgti į vis žaliuojančią gamtą. Be visa to, aplankysime dar ir keturis ežerus. Prie vieno iš jų pietausime. Bus ir laužo, ir dainų 🙂 Tik tavęs reikia, …

Architektai nerekomenduoja statyti koplytstulpio prie Seimo

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Miesto plėtros departamentas ir Vilniaus miesto pavadinimų, paminklų ir atminimo lentų komisija, nagrinėdamos architekto Dariaus Linarto pateiktus atminimo ženklo – išeivijos architekto Jono Muloko stilizuoto koplytstulpio įrengimo prie Lietuvos Respublikos Seimo rūmų projektinius pasiūlymus (proj. vad. G, Blažiūnas, arch. V. Nasvytis, D. Linartas), paprašė įvertinti ir pateikti profesinę nuomonę dėl galimybių pastatyti šį objektą prie Lietuvos Respublikos Seimo rūmų …