MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Stilius

Vilniaus senamiestyje – naktinė butikų šventė

Ateinantis penktadienis, gruodžio 15-oji, Vilniaus senamiestyje vilios ne tik vakarėlių mėgėjus. Į nuolaidų ir smagaus bendravimo vakarą kviečia senamiestyje įsikūrę butikai.

„Daugybė draugų per šventes nori padovanoti artimiesiems ypatingų, išskirtinių dovanų. Tačiau guodžiasi, kad negali rasti tokių dalykų vienodų prekių prikimštuose didžiuosiuose prekybos centruose. Nutarėme padėti jiems ir nedidelėms Vilniaus parduotuvėlėms – kad visi būtų patenkinti. Taip gimė „Senamiestis Goes Night Shopping” – butikų vakaras ir e-parduotuvių savaitgalis”, – sako vienas renginio organizatorių Rokas Gricius.

12 Senamiesčio butikų nuo 19 iki 24 val. savo pirkėjams siūlys prekių su 15—50 proc. nuolaida, vaišių ir gėrimų, rengs naujų kolekcijų pristatymus. Tai bus ir žinomi išskirtiniai užsienio prekių ženklai, ir Lietuvos dizainerių kūriniai.

Butikai, turintys interneto parduotuves, nuolaidas siūlys visą savaitgalį.

„Siekiame, kad šventinę senamiesčio dvasią pajustų kaip galima daugiau žmonių. Dėl to žmonės, atvykę tą vakarą į senamiestį „CityBee” automobiliais, galės vos už vieną eurą pasimėgauti kava „Late Latte”. Beje, atvykusiems tokiu būdu nereikės rūpintis automobilio statymu miesto centre”, – sako R.Gricius.

Naktiniai madingi apsipirkimai didmiesčiuose išpopuliarėjo prieš kelerius metus Niujorke. Vėliau apėmė Londoną, Milaną, kitus žinomus Europos miestus.

„Mūsų koncepcija panaši. Tačiau siekiame, kad drauge su šventinėmis tarptautinių prekės ženklų kainomis žmonės atrastų ir Lietuvos dizainerių kūrinius bei gaminius. Vilniaus senamiestis idealiai tam tinka”, – sako R.Gricius.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

MO muziejaus parduotuvėje – Lietuvos kūrėjų ir dizainerių darbai

Evaldas Činga

Kaklo papuošalai vyrams: ką žinoti renkantis ir kaip prižiūrėti?

Made in Vilnius

Agnė Gilytė atidarė įvairių prekės ženklų rinktinių papuošalų parduotuvę

Evaldas Činga

INJEKCIJA: ne kiekybė, o kokybė!

Evaldas Činga

Podiumu žengė kurtieji: pristatyta svarbią žinutę visuomenei siunčianti „Made in Silence“ kolekcija

BNS

Vokiečių gatvėje dviems dienoms atsivers bendra 10 dizainerių erdvė

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika