Pradžia Stilius Vilniaus senamiestyje – naktinė butikų šventė

Vilniaus senamiestyje – naktinė butikų šventė

2 minutė(s) skaitymo
0

Ateinantis penktadienis, gruodžio 15-oji, Vilniaus senamiestyje vilios ne tik vakarėlių mėgėjus. Į nuolaidų ir smagaus bendravimo vakarą kviečia senamiestyje įsikūrę butikai.

„Daugybė draugų per šventes nori padovanoti artimiesiems ypatingų, išskirtinių dovanų. Tačiau guodžiasi, kad negali rasti tokių dalykų vienodų prekių prikimštuose didžiuosiuose prekybos centruose. Nutarėme padėti jiems ir nedidelėms Vilniaus parduotuvėlėms – kad visi būtų patenkinti. Taip gimė „Senamiestis Goes Night Shopping” – butikų vakaras ir e-parduotuvių savaitgalis”, – sako vienas renginio organizatorių Rokas Gricius.

12 Senamiesčio butikų nuo 19 iki 24 val. savo pirkėjams siūlys prekių su 15—50 proc. nuolaida, vaišių ir gėrimų, rengs naujų kolekcijų pristatymus. Tai bus ir žinomi išskirtiniai užsienio prekių ženklai, ir Lietuvos dizainerių kūriniai.

Butikai, turintys interneto parduotuves, nuolaidas siūlys visą savaitgalį.

„Siekiame, kad šventinę senamiesčio dvasią pajustų kaip galima daugiau žmonių. Dėl to žmonės, atvykę tą vakarą į senamiestį „CityBee” automobiliais, galės vos už vieną eurą pasimėgauti kava „Late Latte”. Beje, atvykusiems tokiu būdu nereikės rūpintis automobilio statymu miesto centre”, – sako R.Gricius.

Naktiniai madingi apsipirkimai didmiesčiuose išpopuliarėjo prieš kelerius metus Niujorke. Vėliau apėmė Londoną, Milaną, kitus žinomus Europos miestus.

„Mūsų koncepcija panaši. Tačiau siekiame, kad drauge su šventinėmis tarptautinių prekės ženklų kainomis žmonės atrastų ir Lietuvos dizainerių kūrinius bei gaminius. Vilniaus senamiestis idealiai tam tinka”, – sako R.Gricius.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Evaldas Činga
Rodyti daugiau Stilius

Karščiausios naujienos

Spūstis greitkelyje nebus problema, jei paruošite namų darbus

Ilgieji savaitgaliai dažnai tampa puikia proga didmiesčių gyventojams sėsti į savo automobilius ir bent porai dienų pabėgti iš betono džiunglių į Lietuvos pajūrį. Tačiau po puikaus poilsio nuotaika gali sugesti įstrigus spūstyje. Kaip galima to išvengti? Greitkeliai ir autostrados turėtų būti greičiausi būdai iš taško A nukeliauti į tašką B. Tačiau taip yra ne visada. Ilgasis savaitgalis, kai visa Lietuva …

Kita savaitė bus lietinga ir tvanki

Kitą savaitę šalyje trumpi lietūs iš mūsų šalies trauksis dar nenoriai, griaudės perkūnijos ir orai šils dar labiau – bus tvankios naktys ir karštos dienos. Sekmadienį diena bus su pragiedruliais, daugiau debesų ir jie tankesni bus pietrytinėje šalies pusėje, Lietuvos radijui sakė sinoptikas Tadas Kantautas. Dieną daug kur numatomi trumpi lietūs, daug kur bus ir perkūnijų, kai kur – didesnė …

Ką veikti sekmadienį? Renginių kalendorius (28-asis metų savaitgalis)

Liepos 15 dieną, sekmadienį, rekomenduojame apsilankyti kultūros renginiuose. Kristupo vasaros festivalio ekskursija „Po Šventosios Kotrynos bažnyčios apylinkes“ su gidu Albertu Kazlausku – 16 valandą. Koncertas „10 trimito veidų“ Šventosios Kotrynos bažnyčioje – 18 valandą. Gros trimitininkas Francisco Pacho Flores`as iš Venesuelos ir pianistė Ieva Dūdaitė. IX tarptautinio sakralinės muzikos chorų festivalio-konkurso „Laudate Dominum 2018“ koncertas Vilniaus Šventosios Teresės bažnyčioje – …

london city airport

Skelbiamas kvietimas skrydžiams į Londono Sitį

Susisiekimo ministro įsakymu šiandien VĮ Lietuvos oro uostai įgalioti oficialiame Europos Sąjungos leidinyje paskelbti kvietimą oro linijų bendrovėms vykdyti tiesioginius skrydžius maršrutu tarp Vilniaus ir Londono Sičio oro uosto. Šis kvietimas bus skelbiamas atsižvelgiant į tai, kad minėtas maršrutas pripažintas gyvybiškai svarbiu šalies ekonominei ir socialinei plėtrai. Kvietimo tikslas – informuoti oro linijų bendroves apie tokio maršruto poreikį. Oro linijų …