MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
MONDAY OFFICE
Nuotr.: Norbert Tukaj
Nekilnojamas turtas

Geriausiu biuro interjeru pripažintas „Monday Office“

Bendradarbystės ir aptarnaujamų biurų erdvė „Monday Office“ konkurse „Mano erdvė“ tarptautinės komisijos įvertinta už geriausią interjerą. Projekto autoriai Povilas Daugis ir Edimtas Šimeliūnas šiuolaikiniams poreikiams pritaikė istorinį art deco stilių.

Pirmasis Lietuvoje boutique interjero stiliaus biuras įrengtas išskirtiniame verslo centre „Green Hall 2“, kuris taip pat šiemet buvo įvertintas kaip geriausias metų architektūrinis kūrinys.

„Geriausiu biuru išrinkome tą, kuriame jauties lyg antruose namuose, svarbus buvo jo įrengimas ir darbo sąlygos“, – įteikdama apdovanojimą projekto autoriams sakė komisijos narė, Latvijos architektų sąjungos pirmininkė Gunta Grikmanė.

MONDAY OFFICE
Nuotr.: Norbert Tukaj

„Šiuolaikiniai biurai dažniausiai įrengiami standartiškai, tad norėdami išskirtinumo pasirinkome art deco stilių, kuris suteikia jausmą, jog esi namuose ar jaukiame viešbutyje. Ryškios spalvos bendrose erdvėse suteikia charakterio, stimuliuoja. O kad jos neblaškytų – darbo kabinetuose vyrauja pastelinės spalvos ir natūrali šviesa“, – sakė vienas projekto autorių Povilas Daugis („Heima architects“).

„Įrengėme aukštos klasės bendradarbystės erdvę ir aptarnaujamus biurus, kurie esant poreikiams gali lengvai transformuotis į skirtingo dydžio kabinetus. Inovatyviame „Green Hall 2“ verslo centre įsikūręs „Monday Office“ irgi išskirtinis – įrengtos garsą sugeriančios lubos ir užuolaidos, kad čia įsikūrę darbuotojai nejaustų bendradarbystės erdvėms įprasto šurmulio. Mūsų tikslas – kad klientai jaustųsi komfortiškai ir gautų paslaugas lyg aukščiausio lygio viešbutyje“,- sako verslo slėnį „Green Hall“ plėtojančios SBA grupės nekilnojamojo turto inovacijų bendrovės „Urban Inventors“ vadovas Lionginas Šepetys.

Konkursą „Mano erdvė“, kuriame geriausiu biuro interjeru pripažintas „Monday Office“, kartu su Lietuvos architektų sąjunga rengia dienraštis „Lietuvos rytas“. Bendradarbystės ir aptarnaujamų biurų erdvė „Monday Office“ verslo centre „Green Hall 2“ veikti pradėjo vasarį.

1
PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Algirdas Recent comment authors
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
naujausius seniausius labiausi vertinti
Pranešti apie
Algirdas
Skaitytojas
Algirdas

Pirma karta mataiu taip isodintus geliu vazonus, cia apskritai Lietuvos mastu pirmas toks sprendimas, jis karaliskas.

Panašūs pranešimai

EIKA NT projektų investicijos pernai siekė 50 mln. eurų

ELTA

Būsto garantijos: ką reikia žinoti prieš įsigyjant būstą?

Donatas Andrijauskas

„Realco“ Vilniuje praėjusiai metais pardavė 391 butą

ELTA

„Hanner“ 2018 metų butų pardavimai buvo rekordiniai

Donatas Andrijauskas

Gruodį didmiesčiuose fiksuojami nedideli butų kainų pokyčiai

Donatas Andrijauskas

Brangesnius „Lietuvos energijos“ kompleksus Vilniuje planuojama pardavinėti aukcione

BNS

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika