MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nekilnojamas turtas

Šnipiškėse esančiuose „Paparčių namuose“ jau parduota trečdalis butų

Praėjusių metų spalio viduryje sostinės gyvenamojo NT rinkai pristatytas naujas projektas „Paparčių namai“ sulaukė itin didelio naujakurių susidomėjimo. Per tris mėnesius nuo projekto butų pardavimų pradžios – jau parduota trečdalis Šnipiškėse plėtojamo projekto butų.

„Šio projekto sėkmę lemia ne tik tai, kokią infrastruktūrą naujakuriai turės šalia namų, bet ir patikimi, kokybę užtikrinantys technologiniai sprendimai projekto viduje. A+ energinio naudingumo namų gyvenvietė plėtojama šalia sostinės Linkmenų ir Utenos gatvių, o tai reiškia, kad Vilniaus centras ir būtiniausios kasdienės paslaugos naujakuriams bus pasiekiamos vos per keletą minučių“, – komentuoja „Hanner“ pardavimų vadovė Neringa Stočkelytė.

Pirmojo „Paparčių namų“ etapo metu statomi du mūriniai penkių aukštų namai, kuriuose suprojektuoti 94 butai, pasižymėsiantys itin mažomis energijos sąnaudomis. Dalis pirmųjų aukštų gyventojų turės terasas, o dalis viršutinių aukštų butų naujakurių mėgausis Vilniaus miesto panorama iš terasų, įrengtų ant namo stogo.

Pirmojo kvartalo etapo statybų pabaiga numatoma 2020 metų I ketvirtį.

Aplinkinė „Paparčių namų“ teritorija ypatinga tuo, kad visai greta jos iki 2020 metų miesto savivaldybė įgyvendins Senvagės slėnio sutvarkymo projektą. Jo metu bus įrengta nauja rekreacinė zona su dviračių ir pėsčiųjų takais, vaikų žaidimų aikštelėmis, lauko kavine. Taip pat bus sutvarkyti Senvagės vandens tvenkiniai (Šnipiškių ežerėliai).

Kompanija „Hanner“ šiame projekte siūlo įsigyti butus su daline arba pilna apdaila. Perkantys butus su pilna apdaila – naujakuriai gali rinktis iš dizainerių sukurtų įrengimo variantų: ECO, STANDARD ir PREMIUM.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

EIKA NT projektų investicijos pernai siekė 50 mln. eurų

ELTA

Būsto garantijos: ką reikia žinoti prieš įsigyjant būstą?

Donatas Andrijauskas

„Realco“ Vilniuje praėjusiai metais pardavė 391 butą

ELTA

„Hanner“ 2018 metų butų pardavimai buvo rekordiniai

Donatas Andrijauskas

Gruodį didmiesčiuose fiksuojami nedideli butų kainų pokyčiai

Donatas Andrijauskas

Brangesnius „Lietuvos energijos“ kompleksus Vilniuje planuojama pardavinėti aukcione

BNS

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika