MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Perkūnkiemio g. 49. Daugiabutis
Nuotr.: Sauliaus Žiūros
Nekilnojamas turtas

Vilniaus valdžia prašo prokurorų ištirti daugiabučio statytojų veiksmus Perkunkiemėje

Vilniaus miesto savivaldybė kreipėsi į Generalinę prokuratūrą ir prašo ištirti, ar Perkūnkiemio g. 49 daugiabučio statytojai nepažeidė viešojo intereso, statydami bei parduodami butus vilniečiams. Šiuo metu daugiabutyje parduodami vieno kambario butai, nors pagal projektą buvo numatyta įrengti 2 ir 3 kambarių butus. Dėl tokios statytojų savivalės labiausiai kenčia butus perkantys gyventojai – jiems neužtenka vietų automobilių statymui ir paliekama per mažai viešosios erdvės.

Savivaldybė Perkūnkiemio g. 49 yra išdavusi statybos leidimą 12-os aukštų daugiabučiui, kuriame numatyta pastatyti 240 butų – 144 dviejų kambarių ir 96 trijų kambarių. Tuo tarpu viešojoje erdvėje pateikiama informacija, jog šiame name galima įsigyti ir vieno kambario butus. Vadinasi, vienam butui nėra užtikrinamas minimalus automobilių stovėjimo aikštelių skaičius – po vieną vietą vienam butui.

Rašte Generalinei prokuratūrai sostinės savivaldybė išreiškė susirūpinimą, kad statytojams ir butų pardavėjams piktnaudžiaujant, labiausiai kentės butus įsigijusių asmenų bei šeimų gyvenimo kokybė – jau ir taip tankiai apstatytame Perkūnkiemyje butų savininkų automobiliai tiesiog nebetilps.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

NT plėtotojų aktyvumas – didžiausias per dešimtmetį

BNS

Verslo centre „Uptown Park“ – pirmasis nuomos sandoris

Donatas Andrijauskas

Teismas atmetė „Litcon“ pretenzijas dėl nutrauktos darželių statybos sutarties

BNS

Turto bankas ruošiasi Vilniaus kongresų centro nuomos konkursui

Evaldas Činga

Įvažiavimą į teatro kiemą susiaurinusiems statybininkams teismas nurodė jį atstatyti

BNS

Biurų vystytojai Vilniuje persiorientuoja į B klasę

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika