MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nekilnojamas turtas

„Workland“ atidarys antrą biurų centrą su bendrystės erdve

„Workland Group“, valdanti visiškai aprūpintų biurų ir bendrystės erdvių tinklą Baltijos šalyse, gruodį baigs įrengti antrą tokį centrą Vilniuje. 

Didžiojoje gatvėje naujasis „Workland“ centras oficialiai duris atvers 2019 m. sausį. Jau pasirašytos pirmos sutartys su būsimais nuomininkais, praneša įmonė.

Pirmasis, prieš dvejus metus Vilniuje, Gedimino prospekte, įkurtas „Workland“ verslo centras yra vienas didžiausių visiškai aprūpintų verslo centrų miesto centre. Čia nuomojami privatūs biurai, kuriuose įrengtos nuo 1 iki 18 darbo vietų, susitikimams skirtos erdvės bei siūlomi virtualaus ofiso sprendimai. 

Naujasis „Workland“ centras Didžiojoje gatvėje suprojektuotas, atsižvelgiant į platesnės auditorijos poreikius, – nuomojami ne tik privatūs ofisai, bet ir darbo vietos bendrystės („coworking“) erdvėje, teigiama pranešime.  

„Naujoji karta, kuri ateina į darbo rinką, atneša naujus pokyčius į biuro patalpų rinką – sparčiai auga lanksčių bei inspiruojančių darbo vietų poreikis, ir mes esame pasiryžę patenkinti šią paklausą. Šiuo metu turime keturis sėkmingai veikiančius verslo centrus Taline, Rygoje ir Vilniuje bei esame patvirtinę 4,5 mln. eurų investicijas Baltijos šalyse tikslu 2020 metais turėti 10 verslo centrų. Visuose naujuose mūsų verslo centruose pasiūlysime galimybę dirbti tiek privačiose, tiek bendrystės erdvėse, didelį dėmesį skirdami bendruomenės kūrimui centruose ir tarp centrų“, – pranešime sako „Workland Group“ steigėjas ir valdybos pirmininkas Indrekas Haalas.

Antroji visiškai įrengta biurų erdvė Vilniuje įsikurs istoriniame pastate, kuriame anksčiau veikė kino teatras, vėliau – bankas. Šio pastato rekonstrukcijos projektą XX a. pradžioje parengė žymus architektas Michailas Prozorovas, kuris Vilniuje suprojektavo ne vieną išskirtinį pastatą – Vilniaus kenesą, „Vaidilos“ teatrą, Lietuvos mokslų akademijos pastatą ir kitus. Pastato interjeras per dešimtmečius keitėsi, todėl jame įrengiant biurų centrą buvo stengiamasi sugrąžinti pirminį patalpų išplanavimą, paliekant atidengtas ne tik unikalias lubas, bet ir XIX a. sienų fragmentus.

Beveik 1300 kv. m ploto verslo centre baigiami įrengti ofisai, salės, skirtos susitikimams, ir bendrystės erdvė. Pastaroji erdvė įrengta unikalioje salėje su aukštomis lubomis, siekiančiomis virš 7 metrų, ir beveik 6 metrų aukščio langais iš abiejų pusių.

Kraunasi...

Panašūs pranešimai

NT ekspertas: būsto plėtros vakarėlis tęsiasi

ELTA

EIKA NT projektų investicijos pernai siekė 50 mln. eurų

ELTA

Būsto garantijos: ką reikia žinoti prieš įsigyjant būstą?

Donatas Andrijauskas

„Realco“ Vilniuje praėjusiai metais pardavė 391 butą

ELTA

„Hanner“ 2018 metų butų pardavimai buvo rekordiniai

Donatas Andrijauskas

Gruodį didmiesčiuose fiksuojami nedideli butų kainų pokyčiai

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika