Pradžia Verslas Startuoliai „Vilnius Tech Park“ pristato virtualios narystės programą

„Vilnius Tech Park“ pristato virtualios narystės programą

3 minutė(s) skaitymo
0
1,319

Istoriniame Sapiegų parke įsikūręs „Vilnius Tech Park“ pristatė naują būdą tapti startuolių centro dalimi – virtualią narystę. Ši programa suteiks galimybę didesniam skaičiui organizacijų ne tik naudotis parko infrastruktūra, kontaktais, patyrusių verslo partnerių paslaugomis, bet ir prisidėti prie startuolių ekosistemos vystymo neturint fizinės darbo vietos.

„Mūsų tikslas – suburti kuo didesnę perspektyvių startuolių, užaugusių technologijų įmonių, investuotojų, verslo konsultantų ir kitų talentingų inovacijų kūrėjų bendruomenę, kurios nariai padėtų vieni kitiems augti tarptautiniu mastu. Kadangi laisvų darbui skirtų patalpų nebeturime, o laukiančiųjų sąrašas auga, nutarėme pasiūlyti virtualios narystės galimybę, kuri leis naudotis parko privalumais neturint fizinės darbo vietos“, – programos atsiradimo priežastis aiškina „Vilnius Tech Park“ vykdantysis direktorius Darius Žakaitis.

Atrankos metu patvirtinti virtualūs nariai galės naudotis „Vilnius Tech Park“ esančia atvira darbo zona, tiesiogiai bendrauti su parke veikiančiomis įmonėmis, dalyvauti savaitiniuose renginiuose, mokymuose. Virtualiais nariais gali tapti tiek startuolių, tiek didžiųjų įmonių atstovai.

Išskirtinai startuoliams bus prieinamos ir parko partnerių paslaugos specialiomis sąlygomis. Šiuo metu programoje dalyvauja advokatų kontora „Cobalt“, buhalterinės apskaitos įmonė „Integre“, akseleratorius „StartupHighway“ ir programuotojų paieškos platformos valdytojas „Devs.lt“.

Naujoji programa naudinga ir užsienio startuoliams, norintiems pradėti veiklą Lietuvoje. „Vienas iš virtualios narystės privalumų yra galimybė naudotis oficialiu parko adresu ir pašto korespondencijos tvarkymo paslauga. Taigi užsienio įmonės gali naudotis šiuo adresu įregistruodamos savo veiklą Lietuvoje. Tai įvertins kaimyninių šalių, ypač Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos startuoliai, kurie siekia verslą vystyti ne tik Lietuvoje, bet ir Europos Sąjungos teritorijoje“, – pabrėžia D. Žakaitis.

Pasak jo, šiuo metu vykdoma pilotinė virtualios narystės programa. Ateityje žadama plėsti galimybių spektrą, atsižvelgiant į narių poreikius.

„Vilnius Tech Park“ vienija daugiau nei 60 organizacijų, tarp kurių įvairaus lygio startuoliai, technologijų įmonės, akceleratoriai, rizikos kapitalo fondai. „Vilnius Tech Park“ kompleksą sudaro ne tik darbui skirtos patalpos, bet ir bistro, baras bei konferencijų centras. Nariai gali naudotis išskirtiniais parko partnerių pasiūlymais verslo paslaugoms bei tarptautiniu tinklu.

Išsami informacija apie virtualią narystę: www.vilniustechpark.com/virtual

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Evaldas Činga
Rodyti daugiau Startuoliai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar
wpDiscuz