Pradžia Verslas Statybos Vilniuje Garsusis „Arfos“ daugiabutis: nelengvas bjauriojo ančiuko virsmas gulbe (vizualizacijos)

Garsusis „Arfos“ daugiabutis: nelengvas bjauriojo ančiuko virsmas gulbe (vizualizacijos)

4 minutė(s) skaitymo
„Arfos“ daugiabutis

Miestiečių ir turistų akims neretai užkliūdavo nebaigtas pastatas, kuris tapo įsibėgėjusio nekilnokamojo turto statybų bumo ir griūties simboliu. Tuomet statybos kompanija „Vyrokas“ skelbė apie ambicingus planus plėtoti kvartalą Konstitucijos prospekte, užstatyti moderniais pastatais. Pradėtas statyti daugiabutis „Arfa“ turėjo tapti viso projekto pažiba. Idėja buvo graži, tačiau realybėje šis pastatas nelabai priminė piešiamos vizijos, dviejų etapų fasadai skyrėsi, buvo tikinima, jog esami trūkumai bus ištaisyti statant trečiąjį „Arfos“ etapą. Krizei smogus visu savo galingumu, UAB „Vyrokas“ bankrutavo, pažadai dingo kaip dūmas, o trečiojo etapo griaučius už negrąžintas skolas perėmė „SEB“ grupės įsteigta bendrovė UAB „Litectus“. Pastato likimas nebuvo aiškus iki pat 2016-ųjų birželio, kuomet „IREC Baltic“ įsigijo trečiojo etapo griaučius ir nusprendė užbaigti šio pastato statybas.

„Arfos“ daugiabutis

Tuo metu UAB „IREC Baltic“ vadovas džiaugėsi ir teigė, jog nuo pirmos dienos, kai tik buvo įsigytas nebaigtas pastatas, daro viską, kad jį galutinai užbaigtų ir gautų gerą rezultatą. Praėjo beveik metai, tačiau niekas iki šiol nėra matęs galutinių vaizdinių, kaip iš tikrųjų „Arfa“ atrodys, nors užrašas apie parduodamus butus bei apartamentus puikuojasi nuo praėjusių metų vasaros. Nusprendėme pasidomėti, kaip sekasi įmonei įgyvendinti savo planus, juolab kad pastatas „paaugo“ ir fasadas pradėtas stiklinti.

„Šiuo metu mūsų komanda ruošiasi, vyksta pasiruošimo projekto startui darbai, kuriamos aukštos raiškos vizualizacijos, derinami kiti veiksmai. Kai tik būsime pasiruošę, informuosime“, – savo atsakyme dėstė įmonės marketingo skyriaus atstovė Inga Kulvietė.

Iš tikrųjų tenka apgailestauti, jog praėjo pora mėnesių, o atsakymų į mūsų klausimus taip ir nesulaukėme. Taip pat lieka neaišku, kaip atrodys pastato aplinka, kaip bus pasielgta su pirmųjų dviejų etapų fasadais. Pastato stiklinimo darbai įsibėgėjo ir panašu, jog turėsime naująjį Velykų simbolį – margaspalvį „Arfos“ daugiabutį. Neįvardintu panorėjęs likti šaltinis informavo, jog minėto daugiabučio kvadratinio metro kaina viršutiniuose aukštuose sieks 4000-5000 EUR.

Viliamės, jog straipsnį artimiausiu galėsime papildyti įmonės komentaru.

Pateikiame keletą vizualizacijų, kurias pavyko rasti UAB „KG Constructions“ kompanijos tinklalapyje, kuri šiuo metu ir stiklina „Arfos“ daugiabutį.

„Arfos“ daugiabutis

Straipsnio autorius: Aidas

 

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Aidas Pelenis
Rodyti daugiau Statybos Vilniuje

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

2 Komentarai "Garsusis „Arfos“ daugiabutis: nelengvas bjauriojo ančiuko virsmas gulbe (vizualizacijos)"

Pranešti apie
avatar
Rušiuoti pagal:   naujausius | seniausius | labiausi vertinti
Jonas
Skaitytojas

Kaina viršutiniuose aukštuose sieks 4000-5000 EUR. Kaaaa? Ar viskas jiems gerai?

egle
Skaitytojas

siaubas