MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
„Arfos“ daugiabutis
Statybos Vilniuje

Garsusis „Arfos“ daugiabutis: nelengvas bjauriojo ančiuko virsmas gulbe (vizualizacijos)

Miestiečių ir turistų akims neretai užkliūdavo nebaigtas pastatas, kuris tapo įsibėgėjusio nekilnokamojo turto statybų bumo ir griūties simboliu. Tuomet statybos kompanija „Vyrokas“ skelbė apie ambicingus planus plėtoti kvartalą Konstitucijos prospekte, užstatyti moderniais pastatais. Pradėtas statyti daugiabutis „Arfa“ turėjo tapti viso projekto pažiba. Idėja buvo graži, tačiau realybėje šis pastatas nelabai priminė piešiamos vizijos, dviejų etapų fasadai skyrėsi, buvo tikinima, jog esami trūkumai bus ištaisyti statant trečiąjį „Arfos“ etapą. Krizei smogus visu savo galingumu, UAB „Vyrokas“ bankrutavo, pažadai dingo kaip dūmas, o trečiojo etapo griaučius už negrąžintas skolas perėmė „SEB“ grupės įsteigta bendrovė UAB „Litectus“. Pastato likimas nebuvo aiškus iki pat 2016-ųjų birželio, kuomet „IREC Baltic“ įsigijo trečiojo etapo griaučius ir nusprendė užbaigti šio pastato statybas.

„Arfos“ daugiabutis

Tuo metu UAB „IREC Baltic“ vadovas džiaugėsi ir teigė, jog nuo pirmos dienos, kai tik buvo įsigytas nebaigtas pastatas, daro viską, kad jį galutinai užbaigtų ir gautų gerą rezultatą. Praėjo beveik metai, tačiau niekas iki šiol nėra matęs galutinių vaizdinių, kaip iš tikrųjų „Arfa“ atrodys, nors užrašas apie parduodamus butus bei apartamentus puikuojasi nuo praėjusių metų vasaros. Nusprendėme pasidomėti, kaip sekasi įmonei įgyvendinti savo planus, juolab kad pastatas „paaugo“ ir fasadas pradėtas stiklinti.

„Šiuo metu mūsų komanda ruošiasi, vyksta pasiruošimo projekto startui darbai, kuriamos aukštos raiškos vizualizacijos, derinami kiti veiksmai. Kai tik būsime pasiruošę, informuosime“, – savo atsakyme dėstė įmonės marketingo skyriaus atstovė Inga Kulvietė.

Iš tikrųjų tenka apgailestauti, jog praėjo pora mėnesių, o atsakymų į mūsų klausimus taip ir nesulaukėme. Taip pat lieka neaišku, kaip atrodys pastato aplinka, kaip bus pasielgta su pirmųjų dviejų etapų fasadais. Pastato stiklinimo darbai įsibėgėjo ir panašu, jog turėsime naująjį Velykų simbolį – margaspalvį „Arfos“ daugiabutį. Neįvardintu panorėjęs likti šaltinis informavo, jog minėto daugiabučio kvadratinio metro kaina viršutiniuose aukštuose sieks 4000-5000 EUR.

Viliamės, jog straipsnį artimiausiu galėsime papildyti įmonės komentaru.

Pateikiame keletą vizualizacijų, kurias pavyko rasti UAB „KG Constructions“ kompanijos tinklalapyje, kuri šiuo metu ir stiklina „Arfos“ daugiabutį.

„Arfos“ daugiabutis

Straipsnio autorius: Aidas

 

2
PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
egleJonas Recent comment authors
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
naujausius seniausius labiausi vertinti
Pranešti apie
egle
Skaitytojas
egle

siaubas

Jonas
Skaitytojas
Jonas

Kaina viršutiniuose aukštuose sieks 4000-5000 EUR. Kaaaa? Ar viskas jiems gerai?

Panašūs pranešimai

Žvėryne iškils dar vienas daugiabutis

Aidas Pelenis

Kalnėnuose bus statomas naujas teniso centras

Donatas Andrijauskas

Kalnėnuose statys „Lidl“ prekybos centrą?

Aidas Pelenis

„Švaros broliai“ pradeda naujos tunelinės plovyklos Gariūnuose statybas

Evaldas Činga

Karoliniškėse ruošiamasi rekonstruoti priešgaisrinį depą

Aidas Pelenis

Natūralumo mėgėjams – užbaigtas butų projektas Valakampiuose

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika