Pradžia Verslas Statybos Vilniuje Į Gedimino prospektą sugrįžta kranai: prasidės „Hilton Garden Inn“ statybos

Į Gedimino prospektą sugrįžta kranai: prasidės „Hilton Garden Inn“ statybos

3 minutė(s) skaitymo
0
2,866

Artimiausiu metu Vilniuje bus statomi du Hilton viešbučiai. Kai kas jau eina lažybų, kuris „Hilton“ bus atidarytas pirmiau: Gedimino prospekte, kurį statys UAB „EIKA“ ar Rinktinės gatvėj, kurio statybų imsis UAB „Vičiūnai group“. Nors abiejų atidarymas numatytas 2019-aisiais, panašu, jog UAB „EIKA“ savo projektą gali užbaigti gerokai anksčiau.

Kiek anksčiau skelbėme, jog UAB „Eika“ pasirašė projektavimo sutartį su architektūrinį konkursą laimėjusia bendrove „Unitectus“. Nusprendėme žvilgtelėti, kaip sekasi plėtoti šį projektą. Į mūsų klausimus sutiko atsakyti Jorūnė Juodžbalytė, UAB „Eika“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė.

Pats pirmasis klausimas jums, ar visi darbai vyksta, kaip suplanuota?    

Taip, projektavimo darbai vyksta, kaip suplanuota.

Dabar matome, jog vyksta parengiamieji darbai, sutvarkyta teritorija, kurioje bus statoma. Kada prasidės tikrosios statybos?

Šių metų birželio mėnesį prasidės šilumos kolektoriaus ir kitų inžinerinių tinklų darbai. Pačio pastato statybos prasidės rugsėjį.

Hilton Garden Inn

Kada numatoma visų darbų pabaiga, kuomet bus atidarytas viešbutis?

Darbų pabaiga numatoma 2019 m. pradžioje, o viešbutis bus atidarytas 2019 m. pavasarį.

Savivaldybė nusprendė neįrengti parkavimo vietų po Lukiškių aikšte, ar manote, kad pakaks vietų viešbučio svečiams jūsų požeminiame parkinge? Ar nemanote, jog privažiavimas gali tapti sudėtingas, komercinių patalpų nuomininkams?

Požeminėje aikštelėje planuojame įrengti 215 stovėjimo vietų ir manome, kad šio skaičiaus tikrai pakaks. Kompleksą sudarys 150 kambarių viešbutis, verslo centras su prekybinėmis patalpomis, gyvenamieji pastatai, todėl automobilių srautai pasiskirstys. Viešbučio svečiai laisvai galės patekti į požeminę aikštelę, o savaitgaliais ir ne darbo metu parkavimo aikštelė bus atvira miesto svečiams už valandinį stovėjimo mokestį. Įvažiavimas į ją numatytas iš J. Jasinskio g.

Dėkojame už atsakymus.

Galime pasidžiaugti, jog privatus verslas taip pat imasi spręsti opias miesto problemas, tokias kaip parkavimo vietų trūkumas centrinėje miesto dalyje. Taip pat ši Gedimino prospekto dalis įgaus antrąją kvėpavimą ir taps nauju traukos centru.

Autorius: Aidas (MadeinVilnius.lt)

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Aidas Pelenis
Rodyti daugiau Statybos Vilniuje

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar
wpDiscuz