Pradžia Verslas Statybos Vilniuje Šalia Vakarinio aplinkkelio bus statomas kotedžų kvartalas

Šalia Vakarinio aplinkkelio bus statomas kotedžų kvartalas

3 minutė(s) skaitymo
0
1,793
town house

Nemaža dalis nekilnojamojo turto ekspertų tvirtino, jog pabaigus Vakarinio aplinkkelio, prasidės intensyvios statybos su juo besiribojančiose teritorijose. Vienas is tokių projektų, kuris numato įsiterpti į šią teritoriją – 13 dviejų aukštų daugiabučių namų projektas Helsinkio gatvėje. Teritorijai suteiktas adresas – Helsinkio 22. Minėtuose daugiabučiuose – 72 kotedžai. Sklypas yra tarp Buivydiškių gyvenvietės ir Justiniškių mikrorajono.

Kaip atrodo teritorija, kurioje bus statoma

Dabartinis sklypas jokių pastatų neturi, kaip teigiama nėra ir vertingų augalų. Šioje pievoje bus statomi pastatai, teritorijoje esantieji pastatai ribojasi su netoliese esančiu Buivydiškių tvenkiniu.

town house

Kas projektuojama?

Pastatų bendras patalpų plotas –4043,50m², naudingas plotas – 4043,50 m², bendras tūris –19370m³. Minėtieji kotedžiai bus dviejų aukštų. Patekimas į sklypą projektuojamas iš šiaurinės pusės. Pagrindiniai įėjimai į pastatus numatomi iš rytinės pusės. Pastate projektuojami: tambūras*, svetainė/virtuvė, sanitarinis mazgas, o antrame aukšte – miegamasis, vaikų kambarys ir sanitarinis mazgas. Teigiama, jog patalpos suprojektuotos taip, kad į kambarius patektų kuo daugiau natūralios šviesos. Pastate prie svetainės/virtuvės formuojamos lauko erdvės – terasos, išklotos kieta danga. Numatytas apdailos tipas: išorinės sienos ir cokolis – dekoratyvinis tinkas, stogas – ruloninė danga, langai plastikiniai.

Projekto pristatymas

Kiekvienas norintis su projektu galės susipažinti trečiadienį, liepos 19 d. Visa informacija bus suteikta savivaldybėje, Konstitucijos pr.2, 17:30, 215 salėje.

town house

town house

*tambūras – mažiausių namo erdvių ir itin itin svarbi. Tambūras įrengtas prie namo įėjimo durų sukuria jaukų prieangį (kitaip dar vadinamas lauko koridorius). Neretai jis tarnauja kaip apsauga nuo šalčio, vėjo ir kritulių, suteikia papildomą apsaugą, jei įrengtas su papildomu užraktu, padeda palaikyti švarą namuose, nes nešvarūs batai, šlapi skėčiai, dviračiai gali būti palikti tambūre.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Aidas Pelenis
Rodyti daugiau Statybos Vilniuje

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar
wpDiscuz