Pradžia Verslas Technologijos SEB ir „Nextury Ventures“ suteikė platformą technologijų startuoliams

SEB ir „Nextury Ventures“ suteikė platformą technologijų startuoliams

3 minutė(s) skaitymo
Ilja

SEB bankas su pasirinktu partneriu, rizikos kapitalo fondu „Nextury Ventures“, padės inovatyvių technologijų startuoliams vystyti idėjas ir transformuoti jas į veikiantį verslą. Fondo valdytojai su banko ekspertais artimiausiu metu atrinks iki 20 technologinių startuolių, kurie SEB inovacijų centre galės kurti ir diegti savo idėjas.

SEB banko inovacijų centro vadovas Andrius Bolšaitis teigia, kad centro ambicija yra sėkmingai pasaulio rinkoje per artimiausius metus įsitvirtinęs Lietuvos finansinių technologijų startuolis. Siekiama, kad inovacijų centras taptų partnerystės vieta, kur startuoliai galės testuoti idėjų sprendimus su tikrais klientais ir naudotis atviromis bankininkystės sistemomis.

„Be to, turime didžiulį kiekį duomenų, juos sujungus su kita informacija galima sukurti įvairių naujų rinkodaros, pardavimo, klientų segmentavimo sprendimų, virtualiųjų paslaugų, kurie padės startuoliams greičiau įgyvendinti ambicingus inovatyvius projektus, ypač „fintech“ srityje“, – pranešime sakė A. Bolšaitis.

„Nextury Ventures“ vienas iš įkūrėjų, verslininkas ir investuotojas Ilja Laursas teigia, kad finansinės technologijos yra viena perspektyviausių sričių.

„Lietuvoje mes turime žmonių, galinčių jas vystyti ir norinčių kurti savo verslus. Reikiamą patirtį jie įgijo dirbdami Lietuvoje įsteigtose finansų institucijose, paslaugų centruose. Dirbti su banku kaip verslo partneriu jiems bus didelis privalumas, nes taip jie galės betarpiškai bendrauti su banko ekspertais, greitai testuoti idėjas ar sprendimus su tikrais klientais“, – pranešime cituojamas I. Laursas.

Inovacijų centre technologijų verslą pradedančios komandos galės bendradarbiauti su toje pačioje erdvėje dirbančiais specialistais, rasti verslo partnerių. Tikimasi, kad čia startuoliai diegs ir su kitomis inovatyviomis technologijomis susijusias idėjas, pavyzdžiui, duomenų analitikos, virtualiosios ar papildytosios realybės ir kitas.

Šių metų pirmą ketvirtį SEB bankas Vilniuje atidarys inovacijų centrą įmonėms.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.
Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  BNS
Rodyti daugiau Technologijos

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

avatar
  Subscribe  
Pranešti apie