MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Honda
Nuotr.: Honda
Vilniaus rinka

„Autoerdvė“ įsigijo „Honda“ atstovybę Vilniuje

Vilniuje veikianti „Subaru“ automobilių pardavimo, techninės priežiūros bei remonto įmonė „Autoerdvė“ iš Estijos kapitalo įmonės „Nippon Auto“ įsigijo „Honda“ atstovybę Vilniuje.

Sandoris gruodžio 27 dieną įregistruotas Registrų centre. Apie jį BNS patvirtino ir vienintelis „Autoerdvės“ savininkas Gediminas Saudargas. Sandorio vertę atskleisti jis atsisakė.

Anot jo, „Autoerdvė“ tapti „Honda“ atstove Lietuvoje norėjo jau 2015 metais. 

„Pati galimybė dabar įsigyti „Honda“ franšizės verslą buvo netikėta bei kiek ankstyva, tačiau tai tik pagreitino sprendimus bei buvusių tikslų įgyvendinimą“, – BNS sakė G. Saudargas

Portalas vz.lt pernai rašė, kad „Nippon Auto“ pastaraisiais metais išgyveno itin sunkų laikotarpį, per metus parduodama vos apie 200 naujų automobilių, įmonė patirdavo šešiaženklių nuostolių.

Registrų centrui pateiktoje 2017 metų veiklos ataskaitoje nurodoma, kad jos nuostoliai siekė 233 tūkst. eurų, o pajamos per metus sumenko 19,8 proc. iki 6,1 mln. eurų.

Tačiau G. Saudargas teigė, kad 2018 metais „Honda“ atstovybė dirbo pelningai. Jis patvirtino, kad „Autoerdvė“ šiuo metu baigia apjungti „Honda“ ir „Subaru“ salonus. 

„Autoerdvė“ dėl oficialaus „Subaru“ atstovo vardo Lietuvoje praėjusiame dešimtmetyje aktyviai kovojo su įmone Japoniškų markių automobilių centras (JMAC).

„Autoerdvė“ 2017 metais uždirbo 228,8 tūkst. eurų grynojo pelno – 23,3 proc. daugiau nei 2016 metais (178,5 tūkst. eurų), jos pajamos per metus ūgtelėjo 7,1 proc. iki 5,7 mln. eurų. 

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Daugiausia darbo vietų pernai sukūrė „Girtekos“ bendrovės

BNS

„Akropolis“ atnaujins beveik pusę ploto, veiks neužverdamas durų

Evaldas Činga

Prekybos tinkluose populiarėja elektroninės kainų etiketės

BNS

Parduodamas Akropolio boulingas

ELTA

Viešbutis Radisson Blu Royal Astorija tęsia investicijas: renovuos viešąsias erdves bei konferencijų centrą

Donatas Andrijauskas

Per penkias dienas Vilniaus „Akropolio“ „Maximoje“ nupirkta per 1 mln. prekių

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika