Pradžia Verslas Vilniaus rinka Didžiausio „iDeal“ salono atidarymo belaukiant

Didžiausio „iDeal“ salono atidarymo belaukiant

3 minutė(s) skaitymo
0
3,773

Tikrai nesuklysime pasakydami, jog beveik visi žino, kas yra „Apple“ ir kokia produkcija ši kompanija prekiauja. Lietuvoje oficialus šios produkcijos platintojas yra UAB „iDeal LT“ ir, kaip pavyko sužinoti, šiemet švenčia savo veiklos dvidešimtąją gimtadienį. Gal tiesiog sutapimas, tačiau su tokia įspūdinga sukaktimi kompanija kvies į didžiausią Baltijos šalyse „iDeal“ salono atidarymą. Nepraleidome progos pasidomėti, ko galime tikėtis naujame salone.

Pasak „iDeal“ vykdomojo direktoriaus Luko Vasiliausko, „iDeal“ prekybos salės plotas bus 220m2, salone taip pat veiks ir „Apple“ autorizuotas serviso taškas. Paklaustas apie lankytojų laukiančias staigmenas, nes labai dažna praktika tokių atidarymų metu pasipila nuolaidų ir įvairių specialių pasiūlymų lietus, „iDeal“ atstovas nuo konkretaus atsakymo išsisuko: „Šiuo metu dar negalime atskleisti tikslių detalių, tačiau tikimės, jog parduotuvės atidarymo renginys ir atidarymo dieną taikomi pasiūlymai „Apple“ produktams tikrai maloniai nustebins“.

Kas gi laukia lankytojų ir pirkėjų tokiame dideliame plote, kuo parduotuvės skirsis nuo ankstesnių „iDeal“ parduotuvių, į šį klausimą sulaukėme jau kiek išsamesnio atsakymo: „Prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama” duris atversianti „iDeal“ parduotuvė bus įrengta pagal naujausius “Apple Premium Reseller” standartus. Tai reiškia, kad šioje parduotuvėje klientai galės išvysti naujausius “Apple Premium Reseller” parduotuvių interjero dizaino sprendimus, gyvai pamatyti ir išbandyti plačiausią Baltijos šalyse „Apple“ produktų spektrą, pasinaudoti patogiomis erdvėmis, skirtomis grupiniams ir individualiems mokymams. Didžiulis naujos parduotuvės plotas suteiks galimybę pasiūlyti klientams žymiai platesnį nei iki šiol „Apple“ produktams skirtų aksesuarų asortimentą. Taip pat tai bus pirmoji mūsų parduotuvė, kurioje turėsime dedikuotus techninės pagalbos specialistus, kurie operatyviai padės klientams išpręsti jiems kylančius „Apple“ produktų naudojimo klausimus“.

Iki didžiausio Baltijos šalyje „iDeal“ salono atidarymo liko visai nedaug: didysis atidarymas jau balandžio 28-ąją prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“, Saltoniškių g. 9.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Aidas Pelenis
Rodyti daugiau Vilniaus rinka

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar
wpDiscuz