MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Vilniaus rinka

Prie „Transcom“ Vilniuje ir Kaune jungsis virš 300 specialistų

„Transcom Worldwide“ paskelbė ateinančių ketverių metų plėtros planus Vilniaus ir Kauno paslaugų centruose, kuriuose jau įspūdingas komandas papildys dar 330 specialistų. Daugumą naujų darbuotojų priims šiemet prasiplėtęs „Transcom“ biuras Kaune, kur jie teiks pagrindines klientų aptarnavimo paslaugas anglų, vokiečių ir lietuvių kalbomis. Be to, planuojama priimti dar 60  specialistų sudėtingoms verslo palaikymo (įskaitant duomenų analizę ir tvarkymą, resursų planavimą, ataskaitų ruošimą) ir IT palaikymo paslaugoms teikti.

„Transcom“ pirmąjį biurą įsteigė Vilniuje 2002 m. balandį. Antrasis buvo atidarytas Kaune 2007-aisiais. Dabar bendrovė turi daugiau nei 950 darbuotojų Vilniuje ir Kaune, ir pagal darbuotojų skaičių šalyje yra pirma pagal dydį klientų aptarnavimo paslaugų teikėja.

Įmonės veiklos plėtra Lietuvoje yra dar vienas paslaugų centrų sektoriaus brandos įrodymas. Vis dažniau užsienio įmonės pasinaudoja vietos specialistų kompetencija plėsdamos siūlomas paslaugas didesnės pridėtinės vertės srityse, kaip antai IT vystymas ir robotinis procesų automatizavimas.

Gabių specialistų rengimas yra „Transcom“ veiklos Lietuvoje pagrindas. Bendrovė gali didžiuotis gausiu karjerą sukūrusių jaunų specialistų būriu.

„ Malonu, kad daugelis jaunų žmonių pradeda profesinę karjerą pas mus“, – teigia bendrovės vadovė Vaida Šapolė. „Net 30-čiai proc. savo darbuotojų esame pirmoji darbovietė. Aktyviai skatiname ir įgyvendiname profesinio tobulėjimo iniciatyvas: 8 iš 10 vadovų paaukštinami vidinės karjeros keliu, o dauguma aukštesniojo lygio vadovų pradėjo darbą bendrovėje kaip klientų aptarnavimo specialistai.“

„Transcom“ yra aktyvi „100 talentų“ programos dalyvė. Šia programa siekiama palaikyti gabių specialistų ugdymą siūlant jiems stipendijas ir stažuotes. Be to, bendrovė įgyvendina ir vidinę „Accelerate“ programą, pagal kurią ugdomi svarbiausi verslo sėkmei būtini įgūdžiai.

„Transcom dažniausiai įdarbina jaunus, neturinčius arba mažai darbo patirties turinčius specialistus irsuteikia jiems ne tik galimybes įsilieti į darbo rinką, bet ir karjeros perspektyvas. Dėl to šis plėtros projektas svarbus auginant jaunus profesionalus ir toliau stiprinant sparčiai besiplečiančią paslaugų centrų industriją Kaune“, – teigia ūkio ministras Virginijus Sinkevičius.

„Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Mantas Katinas „Transcom“ veiklos Lietuvoje plėtrą vertina kaip vietos sektoriaus stipriausio vertės pasiūlymo  – žmonių – pripažinimą:

„Didžiuojamės ilgalaikiais ir rezultatyviais „Transcom“ santykiais su Lietuva. Bendrovė buvo su mumis augant mūsų verslo paslaugų sektoriui, todėl mes džiaugiamės, kad dabar ji gali pasinaudoti ta patirties ir įgūdžių įvairove, kurią gali pasiūlyti subrendusio sektoriaus specialistai.“

„Transcom Worldwide “- pasaulinė specializuota klientų patirties valdymo bendrovė, kuri per platų kontaktų centrų tinklą teikia klientų aptarnavimo, pardavimo, techninės pagalbos ir skolų valdymo paslaugas.

Bendrovės centrinė būstinė įsikūrusi Švedijoje. Visame pasaulyje ji turi 29 000 klientų patirties valdymo specialistų, kurie 50 kontaktų centrų teikia paslaugas 33 kalbomis, taigi bendrovės aprėptis išties tarptautinė.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

IKEA ieško norinčių nemokamai atsinaujinti namus

Donatas Andrijauskas

Daugiausia darbo vietų pernai sukūrė „Girtekos“ bendrovės

BNS

„Akropolis“ atnaujins beveik pusę ploto, veiks neužverdamas durų

Evaldas Činga

Prekybos tinkluose populiarėja elektroninės kainų etiketės

BNS

Parduodamas Akropolio boulingas

ELTA

Viešbutis Radisson Blu Royal Astorija tęsia investicijas: renovuos viešąsias erdves bei konferencijų centrą

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika