Pradžia Verslas Vilniaus rinka „Vilniaus vandenys” centrinę būstinę ir klientų aptarnavimo skyrių perkėlė į verslo centrą „Duetto”

„Vilniaus vandenys” centrinę būstinę ir klientų aptarnavimo skyrių perkėlė į verslo centrą „Duetto”

1 minutė(s) skaitymo
0
977
Duetto II etapas

Didžiausia Lietuvoje vandentiekio bendrovė „Vilniaus vandenys” šią savaitę perkėlė savo centrinę būstinę į Pilaitės prospekto ir Vakarinio aplinkkelio sankirtoje esantį verslo centrą „Duetto” (Spaudos g. 8). Į šį energetiškai taupų B klasės verslo centrą iš Vilniaus senamiesčio Dominikonų gatvės persikėlė maždaug 150 darbuotojų. Šioje vietoje duris atvėrė ir naujasis pagrindinis bendrovės klientų aptarnavimo skyrius.

Naujasis biuras dėl ženkliai patogesnio išplanavimo bus maždaug trečdaliu mažesnis lyginant su patalpomis Dominikonų gatvėje, kurias bendrovė viešame aukcione pardavė šių metų pradžioje.

Klientų patogumui buvo prailgintas klientų aptaravimo skyriaus darbo laikas, nuo šiol jis dirbs darbo dienomis nuo 8 iki 18 valandos.

Praėjusiais metais bendrovėje „Vilniaus vandenys” buvo sėkmingai įgyvendinti struktūriniai pokyčiai ir imtasi priemonių, kuriomis siekiama užtikrinti geresnį klientų aptarnavimą ir reikšmingai padidinti bendrovės efektyvumą bei finansinį skaidrumą.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Donatas Andrijauskas
Rodyti daugiau Vilniaus rinka

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar
wpDiscuz