Pradžia Vilniaus istorija Senasis Vilnius Sentimentus keliantis restoranas „Dainava”

Sentimentus keliantis restoranas „Dainava”

2 minutė(s) skaitymo
0
1,966

Prieš daugiau nei 40 metų veikęs restoranas „Dainava“ A. Vienuolio gatvėje, dabar atrodo visai kitaip: jo vietoje buvo įsikūręs kazino, japonų restoranas, dabar sporto klubas, mažai ir primena senąją garsiosios Vilniaus maitinimo įstaigos išvaizdą.

Restoranas „Dainava“ anuomet buvo vienas didžiausių sostinėje. Jame buvo įrengtos keturios banketinės salės, kuriose talpindavo 362 svečius. Neįprastas pagrindinės salės aukštis ir originalus E. Cukermano ir K. Valaičio interjeras, sukurdavo jaukią atmosferą, o architektės V. Mažeikienės kurtas aukštų lubų projektas didybe ir iškilmingumu žavėdavo restorano lankytojus. Tuo metu modernus restoranas pritraukdavo šimtus svečių, kurie ateidavo išragauti garsiųjų grybų patiekalų bei išgirsti gyvos muzikos.

Bohemiškame interjero restorane dažnai vykdavo vestuvės, šeimos šventės, įvairūs jubiliejai ir sukaktys. Restoranas turėjo ir kokteilių barą, kuris viliojo skaniais gėrimais, užkandžiais ir aukštos klasės aptarnavimu. Todėl dažnai šią vietą rinkdavosi menininkai ir kultūros žmonės, pamėgę leisti vakarus su draugų kompanija.

Straipsnio autorė: Kamilė Zaleckaitė

 

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Kamilė
Rodyti daugiau Senasis Vilnius

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar
wpDiscuz