Pradžia Naujienos Miestas Vilniuje atsidarė įspūdinga pramogų erdvė – Iliuzijų kambariai

Vilniuje atsidarė įspūdinga pramogų erdvė – Iliuzijų kambariai

3 minutė(s) skaitymo
2
5
20,212

Šią žiemą duris prestižinėje Vilniaus senamiesčio vietoje, Gedimino pr. 2A, atvėrė įspūdinga pramogų erdvė – Iliuzijų kambariai (Illusion rooms). Pasklidusi žiniai apie įspūdžius, kurie apima vos tik įžengus į šią mistinę ir kiek vintage erdvę, čia ėmė plūsti eilės smalsuolių. Tačiau kas gi iš tiesų yra iliuzija ir kodėl veidrodžių labirinte užgniaužia kvapą?

Optinės iliuzijos – tai vaizdiniai, kurie sukelia skirtumus tarp vizualiai akių ir smegenų suvokiamos tikrovės, ir objektyvios tikrovės. Kitaip tariant tai ką matai, nėra tai, kas yra iš tikrųjų. Painu, tačiau beprotiškai įdom. Štai kodėl  Illusion room lankytojai ima aikčioti apžiūrėję ar „patyrę“ pirmuosius eksponatus. „Kaip čia suprasti?“, „Taip negali būti!”, “Nu čia tai geras!”, – smagūs šūksniai aidi Gedimino prospekte, tačiau tai, kas vyksta tuomet kai pasiduodama veidrodžių labirinto iššūkiui neprilygsta niekam kitam.

Veidrodžių labrintas – tai dar viena pramoga, kurią vilniečiams ir miesto svečiams siūlo Illusion rooms. Iš pradžių gautos pirštinaitės sukelia juoką. “Jau man tai tikrai jų neprireiks” – pamanai mintyse, tačiau jau po pirmų žingsnių supranti, kad klydai. Veidrodžių atspindžiai iškreipia erdvės pojūtį ir meta rimtą orientacinį iššūkį. O ar išėjimą rastum tu? Nori pabandyti? Tuomet drąsiau. Ši pramoga tinka betkokio amžiaus lankytojams.

Ir tai toli gražu ne vienintelė iliuziją, kurią rasite apsilankę Illusion rooms. Na, o jei neužteko įspūdžių čia, tuomet griebkite jautį už ragų ir nulėkite į prie PPC Ozas įsikūrusį “Apverstą namą”. Juk įdomu kaip gyventume aukštyn kojom!

  • Savaitgalio renginių anonsas

    Kadangi savaitgalis praktiškai prasidėjo, o daugelis veikiausiai dar nesate susiplanavę, k…
Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Donatas
Rodyti daugiau Miestas

2 Komentarai

  1. Jonas

    2017 sausio 6 at 15:34

    O kiek kainuoja?

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Tap pat skaitykite

Iki 2022 metų sostinės vietos plėtros strategijos įgyvendinimui – daugiau kaip 1 mln. Eurų

Gera žinia – sostinės savivaldybės vietos plėtros iki  2022 metų strategijai Vidaus reikal…