Pradžia Maistas Nauja vietelė Naujamiestyje atsidarė išskirtinis turgus: „Uptown Bazaar” (Nuotraukos)

Naujamiestyje atsidarė išskirtinis turgus: „Uptown Bazaar” (Nuotraukos)

2 minutė(s) skaitymo
Uptown Bazaar

Vakar gardžiam maistui neabejingi, stilingas gastronomines vietas užsienyje ir Lietuvoje mėgstantys išbandyti gurmanai susirinko į „Uptown Bazaar” atidarymą.

Kauno gatvėje įsikūrusio „Uptown Bazaar” idėjos autoriai teigia, kad ši vieta suburs Vilniaus gurmanus bei sostinės svečius ne tik apsipirkti šviežių produktų, bet ir skaniai pavalgyti bei smagiai praleisti laiką. Jau nuo šiandien čia pilnai atsidarysiančios parduotuvėlės, užkandinės ir kavinės pasiūlys įvairių pasaulio virtuvių naujienų, planuojami koncertai ir atskiros pramogos vaikams. „Tikimės, kad tai taps madinga vieta užsukti po darbų, atsipalaiduoti, pabendrauti, nusipirkti reikalingų produktų ir skaniai pavalgyti”,- teigia projekto autorė Renata Polujanskienė.

„Uptown Bazaar” – nauja vieta Aukštamiestyje, kur galima nusipirkti maisto produktų tiesiai iš pirmų rankų, susitikti su draugais ir kolegomis bokalui kitam, nesunkiai pasiklysti ir užsimiršti laike.

Šioje vietoje įsikurs: Steak Supply, Selfish Bistro – Jūros Bjaurybės, Šerno Pėda, Žuvainė, Pilnas Puodas, Sannio, Žirnio krautuvėlė, LosMorazos, Radviliškių kaimo kepykla, Medaus namai, Ramenas ir pagaliukai, THE URBAN GARDEN, Smokas – family smokehouse, Kavos era, Donde, Thierry kepykla, Burger Kiosk, Sarkozy, Holl& pancakes, Ruči.

„Uptown Bazaar” įsikūręs: Kauno g. 16. Darbo laikas: I-VI 11:00-23:00, VII 11:00-18:00.

Nuotraukos: Uptown Bazaar (Organizatorių)

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Donatas Andrijauskas
Rodyti daugiau Nauja vietelė

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar