Pradžia Maistas Sostinės geriausieji Kur rasti skaniausius mėsainius Vilniuje?

Kur rasti skaniausius mėsainius Vilniuje?

7 minutė(s) skaitymo
2
Burgeriai. Mesainiai

Vilniuje veikia ne vienas restoranas, kuriame galime rasti įvairiausių rūšių mėsainius, labiau žinomus „burgerių” pavadinimu. Jų būna įvairių skonių, išvaizdos, pigių ir net ganėtinai prabangių.

MadeinVilnius.lt komanda pateikia keletą įdomesnių vietų, kur galima paskanauti gurmaniškų mėsainių.

Meat Buster

Verčiant šios vietos pavadinimą iš anglų kalbos, tai yra „mėsos griovėjai”. Restorano šefai laužo greito maisto standartus ir jį klientui siekia pateikti kuo sveikesnį bei įdomesnį. Dėl to į savo meniu šie „mėsos griovėjai“ yra įtraukę tokius produktus kaip saulėgrąžų daigai, žirnių daigai, burokėlių daigai, marinuoti burokėliai, ridikai. Visoms cirkuliuotoms, išrūkytoms ir plėšytoms mėsoms naudojami savos gamybos prieskoniai. Restoranas taip pat draugiškas veganams ir vegetarams, todėl valgiaraštyje yra nemažas pasirinkimas veganiškų ir vegetariškų burgerių bei užkandžių.

30 proc. valgiaraščio sudaro plėšytos mėsos, t. y. plėšyto jaučio žando, plėšytos vištienos, antienos bei kiaulienos burgeriai. 20 proc. – maisto gaminiai skirti vegetarams bei veganams, 30 proc. – BBQ patiekalai ant laužo, tokie kaip kiaulienos ar jautienos šonkauliukai, o visa likusi dalis valgiaraščio – užkandžiai, bulvytės ir salotos.

„Meat Buster“ pirmieji Lietuvoje prie savo patiekalų pradėjo teikti gumines pirštines (vyrams juodas, moterims rožines, vaikams žalias), kas labai patinka žmonėms ir tapo savotiška atrakcija.

Adresas: Kauno g. 35 (Facebook)

meatbuster
Meat Buster

Drama Burger

„Drama burger“ restoranai specialiai kepa brioche bandelę, patys marinuoja daržoves ir maišo padažus, šviežiai mala mėsą ir kepa ją ant žarijų. Nevengiama derinti įvairių skonių – tam, kad burgeryje atsiskleistų kuo daugiau dramos: skonio, atradimų bei netikėtų nuotykių.

Virtuvės šefai skyrė nemažai laiko, kol paruošė tokį burgerių meniu, kuriuo itin didžiuojasi.

Adresas: Gedimino pr. 31, Saltoniškių g. 9, Verkių g. 29

Drama Burger
Drama Burger

Keulė Rūkė

„Keulė rūkė“ – tai amerikietiškas barbekiu (BBQ) tradicijas puoselėjantis restoranas, kuris Vilniuje atsidarė 2015-ųjų metų pradžioje.

Pasak šio restorano savininkų, čia rasite skonį, kurį patirtumėte tik pietinėse Amerikos valstijose. Be to, paragausite tikrų plėšytos kiaulienos burgerių ir šonkaulių.

Adresas: Pylimo g. 66, Verkių g. 29

Keulė Rūkė
Keulė Rūkė

Meat Lovers Pub

„Meat Lovers Pub“ įsikūręs pačioje Vilniaus miesto širdyje bei garsėja savo firminiais burgeriais. Čia rasite ne tik skanius burgerius, bet ir išskirtinai skanų tartarą ar naminį limonadą.

Adresas: Šv.Ignoto g. 14
Facebook įvertinimas: 4.4

Meat Lovers Pub
Meat Lovers Pub

Burger kiosk

„Burger Kiosk“ įsikūrė šiuolaikiniame industriniame sostinės „Uptown Bazaar“ turguje, tai viena madingiausių vietų Vilniuje gastronomijos srityje.

Savo gamyboje „Burger Kiosk” kruopščiai atrenka produktus, ieško natūralumo, įdomių skonių ir išskirtinumo, nes labai rūpinamasi produktų sudėtimi ir tuom, kas pateikiama klientui.

„Siekiame, kad „Burger Kiosk“ burgeriai būtų patys geriausi mieste. Tai ir yra pagrindinis mūsų tikslas, siekiamybė bei iš to kylanti filosofija. Norime, kad kiekvienas atėjęs pas mus išeitų bent su šiek tiek džiugesne nuotaika, nei atėjo. O tam svarbus ir požiūris į klientą bei maistą, kurį ruošiame”, – teigia restorano savininkai.

Adresas: Kauno g. 16 (Facebook)
Facebook įvertinimas: 4.6

burger kiosk
Burger kiosk

Boom Burgers

„Boom! Burgers” turi ganėtinai paprastą tikslą – savo klientams atvežti puikią mėsą ir paruošti ją kaip įmanoma geriau.

„Boom!” restorane naudojama tik aukščiausios kokybės airiška „Black Angus” jautiena. Visi mėsainiai kepami tik vidutiniškai.

Adresas: Gedimino pr. 1
Facebook įvertinimas: 4.1

Boom Burgers
Boom Burgers

Le Butcher

Akcentuodami šeimyniškumą, natūralumą ir naminį maistą, „Le Butcher“ burgerių kepsnelių gamybai naudoja aukštos rūšies, iš skirtingų Lietuvos ūkių kruopščiai atrinktą ir pagal slaptą restorano virtuvės receptą paruoštą jautieną. Visi padažai gaminami restorane, taip siekant užtikrinti maksimalų maisto teikiamą malonumą. Tiesa, net kvietinės bandelės taip pat ypatingos – jas kiekvieną rytą kepa ir į restoraną pristato „Thierry kepykla“.

Adresas: Mėsinių g. 3-13
Facebook įvertinimas: 4.5

Le Butcher
Le Butcher

Gal Jūs žinote ir kitas vietas? Pasidalinkite savo patirtimi komentaruose.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Donatas Andrijauskas
Rodyti daugiau Sostinės geriausieji

Karščiausios naujienos

Dėl T. Narbuto g. pėsčiųjų tilto statybos darbų keisis troleibusų eismas

Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad 2018 m. gegužės 26–27 dienomis dėl T. Narbuto g. numatomų pėsčiųjų tilto statymo darbų laikinai keisis 1-ojo, 3-iojo, 7-ojo, 9-ojo, 19-ojo maršrutų troleibusų darbo organizavimas. Nuo gegužės 26 d. 20.00 val. iki gegužės 27 d. 6.00 val. 7-ojo Pašilaičiai–Justiniškės–Žvėrynas–Stotis, 9-ojoKaroliniškės–Šeimyniškių g.–Šiaurės miestelis bei 19-ojo Pašilaičiai–Konstitucijos pr.–Antakalnis–Saulėtekis maršrutų troleibusai važiuos pakeistomis trasomis, o 1-ojo Karoliniškės–Žvėrynas–Stotis ir 3-iojo Karoliniškės–Žvėrynas–Šeimyniškių g. maršrutų troleibusai nekursuos. Gegužės 27 d. nuo 6.00 iki 22.00 val. 1-ojo, 7-ojo, 9-ojo ir 19-ojo maršrutų troleibusai važiuos įprastomis trasomis. Po 22 …

Paneriuose – 11-asis Gyvųjų maršas

Paneriuose trečiadienį vienuoliktą kartą vyks Gyvųjų maršo procesija, skirta pagerbti Holokausto aukų atminimą. Eitynės tradiciškai vyks nuo Panerių geležinkelio stoties iki Panerių memorialo. Tai kelio dalis, kuria ėjo Vilniaus geto kaliniai prieš žudynes Panerių miške. Renginyje taip pat dalyvaus užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Per Antrąjį pasaulinį karą naciai, dažnai talkinami lietuvių kolaborantų, išžudė apie 90 proc. iš daugiau kaip 200 …

Mini Maker Faire

Šią savaitę vyks smalsuolių, išradėjų ir technologijų entuziastų festivalis

Vilnius Mini Maker Faire 2018 – smalsuolių, išradėjų ir technologijų entuziastų festivalis, kuriame švenčiamas techninių kūrėjų ir pasidaryk pats judėjimas. Trečiąjame Vilnius Mini Maker Faire pamatysite keisčiausius vietos maker‘ių bendruomenėse (Technarium, Kaunas Makerspace, Padirbtuvės ir t.t.) sukurtus įrenginius ir instaliacijas. Iš B-Squad komiksų kūrėjo Ed Burgoon sužinosite, kas yra Tapigami. Popierinių lėktuvėlių lenktynėse pamėginsite aplenkti Gineso rekordininką John Collins (“The …

Vilniaus rajone startuoja seniūnijų sporto žaidynės

Gegužės 26-ą dieną Vilniaus rajone startuoja jau tradicija tapusios, kasmet vykstančios seniūnijų sporto žaidynės, kurios suburia kaimyninių seniūnijų gyventojus bendrai aktyviai veiklai ir sportiškam laisvalaikio praleidimui. Vilniaus rajono savivaldybė siekdama, kad gyventojai organizuotai ir sistemingai sportuotų gyvenamose vietose bei skatindama Vilniaus rajono gyventojų fizinį aktyvumą, sveiką gyvenseną ir mėgėjų sportą, kiekvienais metais organizuoja Vilniaus rajono seniūnijų sporto žaidynes. Sporto žaidynės …