Pradžia Maistas Sostinės geriausieji Kur rasti skaniausius mėsainius Vilniuje?

Kur rasti skaniausius mėsainius Vilniuje?

7 minutė(s) skaitymo
2
Burgeriai. Mesainiai

Vilniuje veikia ne vienas restoranas, kuriame galime rasti įvairiausių rūšių mėsainius, labiau žinomus „burgerių” pavadinimu. Jų būna įvairių skonių, išvaizdos, pigių ir net ganėtinai prabangių.

MadeinVilnius.lt komanda pateikia keletą įdomesnių vietų, kur galima paskanauti gurmaniškų mėsainių.

Meat Buster

Verčiant šios vietos pavadinimą iš anglų kalbos, tai yra „mėsos griovėjai”. Restorano šefai laužo greito maisto standartus ir jį klientui siekia pateikti kuo sveikesnį bei įdomesnį. Dėl to į savo meniu šie „mėsos griovėjai“ yra įtraukę tokius produktus kaip saulėgrąžų daigai, žirnių daigai, burokėlių daigai, marinuoti burokėliai, ridikai. Visoms cirkuliuotoms, išrūkytoms ir plėšytoms mėsoms naudojami savos gamybos prieskoniai. Restoranas taip pat draugiškas veganams ir vegetarams, todėl valgiaraštyje yra nemažas pasirinkimas veganiškų ir vegetariškų burgerių bei užkandžių.

30 proc. valgiaraščio sudaro plėšytos mėsos, t. y. plėšyto jaučio žando, plėšytos vištienos, antienos bei kiaulienos burgeriai. 20 proc. – maisto gaminiai skirti vegetarams bei veganams, 30 proc. – BBQ patiekalai ant laužo, tokie kaip kiaulienos ar jautienos šonkauliukai, o visa likusi dalis valgiaraščio – užkandžiai, bulvytės ir salotos.

„Meat Buster“ pirmieji Lietuvoje prie savo patiekalų pradėjo teikti gumines pirštines (vyrams juodas, moterims rožines, vaikams žalias), kas labai patinka žmonėms ir tapo savotiška atrakcija.

Adresas: Kauno g. 35 (Facebook)

meatbuster
Meat Buster

Drama Burger

„Drama burger“ restoranai specialiai kepa brioche bandelę, patys marinuoja daržoves ir maišo padažus, šviežiai mala mėsą ir kepa ją ant žarijų. Nevengiama derinti įvairių skonių – tam, kad burgeryje atsiskleistų kuo daugiau dramos: skonio, atradimų bei netikėtų nuotykių.

Virtuvės šefai skyrė nemažai laiko, kol paruošė tokį burgerių meniu, kuriuo itin didžiuojasi.

Adresas: Gedimino pr. 31, Saltoniškių g. 9, Verkių g. 29

Drama Burger
Drama Burger

Keulė Rūkė

„Keulė rūkė“ – tai amerikietiškas barbekiu (BBQ) tradicijas puoselėjantis restoranas, kuris Vilniuje atsidarė 2015-ųjų metų pradžioje.

Pasak šio restorano savininkų, čia rasite skonį, kurį patirtumėte tik pietinėse Amerikos valstijose. Be to, paragausite tikrų plėšytos kiaulienos burgerių ir šonkaulių.

Adresas: Pylimo g. 66, Verkių g. 29

Keulė Rūkė
Keulė Rūkė

Meat Lovers Pub

„Meat Lovers Pub“ įsikūręs pačioje Vilniaus miesto širdyje bei garsėja savo firminiais burgeriais. Čia rasite ne tik skanius burgerius, bet ir išskirtinai skanų tartarą ar naminį limonadą.

Adresas: Šv.Ignoto g. 14
Facebook įvertinimas: 4.4

Meat Lovers Pub
Meat Lovers Pub

Burger kiosk

„Burger Kiosk“ įsikūrė šiuolaikiniame industriniame sostinės „Uptown Bazaar“ turguje, tai viena madingiausių vietų Vilniuje gastronomijos srityje.

Savo gamyboje „Burger Kiosk” kruopščiai atrenka produktus, ieško natūralumo, įdomių skonių ir išskirtinumo, nes labai rūpinamasi produktų sudėtimi ir tuom, kas pateikiama klientui.

„Siekiame, kad „Burger Kiosk“ burgeriai būtų patys geriausi mieste. Tai ir yra pagrindinis mūsų tikslas, siekiamybė bei iš to kylanti filosofija. Norime, kad kiekvienas atėjęs pas mus išeitų bent su šiek tiek džiugesne nuotaika, nei atėjo. O tam svarbus ir požiūris į klientą bei maistą, kurį ruošiame”, – teigia restorano savininkai.

Adresas: Kauno g. 16 (Facebook)
Facebook įvertinimas: 4.6

burger kiosk
Burger kiosk

Boom Burgers

„Boom! Burgers” turi ganėtinai paprastą tikslą – savo klientams atvežti puikią mėsą ir paruošti ją kaip įmanoma geriau.

„Boom!” restorane naudojama tik aukščiausios kokybės airiška „Black Angus” jautiena. Visi mėsainiai kepami tik vidutiniškai.

Adresas: Gedimino pr. 1
Facebook įvertinimas: 4.1

Boom Burgers
Boom Burgers

Le Butcher

Akcentuodami šeimyniškumą, natūralumą ir naminį maistą, „Le Butcher“ burgerių kepsnelių gamybai naudoja aukštos rūšies, iš skirtingų Lietuvos ūkių kruopščiai atrinktą ir pagal slaptą restorano virtuvės receptą paruoštą jautieną. Visi padažai gaminami restorane, taip siekant užtikrinti maksimalų maisto teikiamą malonumą. Tiesa, net kvietinės bandelės taip pat ypatingos – jas kiekvieną rytą kepa ir į restoraną pristato „Thierry kepykla“.

Adresas: Mėsinių g. 3-13
Facebook įvertinimas: 4.5

Le Butcher
Le Butcher

Gal Jūs žinote ir kitas vietas? Pasidalinkite savo patirtimi komentaruose.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Donatas Andrijauskas
Rodyti daugiau Sostinės geriausieji

Karščiausios naujienos

fechtavimas

Sostinėje atidaromas naujas klubas „Fechtavimo akademija“

Nuo rugsėjo 4 dienos Vilniuje, Geležinio vilko g. 23, duris atvers naujas fechtavimo klubas „Fechtavimo akademija“. Norinčius susipažinti su fechtavimo sportu, klubo įkūrėjai kviečia išbandyti špagą nemokamose fechtavimo treniruotėse „Vasara su špaga“ ketvirtadienį Vingio parke prie estrados. „Fechtavimo akademija“ žada kitokią veiklą, nei iki šiol Lietuvoje veikiantys klubai. Naujojo klubo treneriai rengia treniruočių programas vaikams ir suaugusiems paremtas akademiniais principais. …

abiturientai

Sostinės abiturientai vėl lyderiauja Lietuvoje – 629 šimtukininkai

Greičiausiai augantis miestas regione ir antras jauniausias miestas tarp šiaurės šalių Europoje – Vilnius – gali didžiuotis vėl išleidžiantis daugiausiai šimtukininkų abiturientų Lietuvoje – vilniečių brandos atestatuose vienas ar daugiau šimtukų įrašyti net 629 mokiniams, o 125 abiturientai gali pasigirti gavę du ir daugiau šimtukų! „Šimtas yra Jūsų pergalės skaičius. Jūsų tikėjimo savimi, o kartu ir pasitikėjimo savo ateitimi išsipildymas. …

prekybos centras PUPA

Vilniečius kviečia atsinaujinęs prekybos centras PUPA, Pilaitėje

2008 m. Pilaitės rajone duris atvėręs 6300 kv. m. prekybos centras PUPA šiemet mini savo veiklos jubiliejų. Per dešimtmetį jau spėjęs tapti Pilaitės ir aplinkinių rajonų gyventojų traukos centru, šiemet prekybos centras atsinaujina. Čia duris atvėrė 3 nauji nuomininkai: picerija „Express Pizza“, azijietiško maisto restoranas „Asia Express“ ir parduotuvė augintiniams „Pet24“. Pokyčius diktuoja rajono plėtra ir lankytojų poreikiai Pilaitė jau …

Pirmąjį pusmetį Lietuvos oro uostuose augo ir keleivių, ir skrydžių skaičius

Pirmąjį šių metų pusmetį keliones per Lietuvos oro uostus rinkosi beveik 3 mln. keleivių – tai yra 15 proc. daugiau negu praėjusiais metais tuo pačiu metu. Sparčiai augo ir skrydžių bei perskraidintų krovinių rodikliai, tad tikimasi, kad metų pabaigoje bus galima pranešti net kelis šalies oro uostų rekordus. Lietuvos oro uostų vykdomosios direktorės Lauros Joffė teigimu, per pirmąjį šių metų pusmetį …

TransferGo

„TransferGo“ startuolis gavo Lietuvos banko elektroninių pinigų licenciją

Lietuvių įkurtai tarptautinių finansinių perlaidų kompanijai „TranferGo“ Lietuvos bankas suteikė elektroninių pinigų licenciją. Naujoji licencija įmonei suteiks naujas plėtros galimybes ir leis dar labiau supaprastinti bei pagreitinti tarptautinius pinigų pervedimus – pasiūlyti elektroninių pinigų saugojimo, pervedimo realiu laiku ir kitas finansines paslaugas visose Europos Sąjungos (ES) šalyse. „Mūsų komanda yra įsitikinusi, kad šiandien žmonės turi turėti visas galimybes paprastai ir …