Pradžia Pramogos Koncertai „Garbanotas Bosistas“ ketvirtadienį kviečia į vienintelį albumo pristatymo koncertą

„Garbanotas Bosistas“ ketvirtadienį kviečia į vienintelį albumo pristatymo koncertą

6 minutė(s) skaitymo
0

Pirmasis „Garbanoto Bosisto“ vinilas gerbėjų rankas pasieks jau rytoj. Gruodžio 14 dieną Vilniuje, menų fabrike LOFTAS vyks vienintelis naujo grupės albumo „Room for You“ pristatymo koncertas.

Specialia scenografija grupė rūpinasi jau dabar, o ant scenos pažada pamaitinti klausytojus ilgai ruošta programa iš naujos vinilinės plokštelės. „Kai kurios senos dainos suskambės naujai, taip pat gali būti, kad ant scenos sulauksim papildymo“, – apie koncertą pasakoja grupės nariai.

Devynių dainų rinkinys, išleistas vinilo formatu, grupės buvo brandintas daugiau nei metus laiko. Kaip sako patys atlikėjai: „pirmosios mūsų plokštelės turinys – ilgesingas ir chaotiškai darnus, pozityvus, tačiau kartais apsiniaukęs, savy talpinantis daug šviesos ir nemažai šešėlių. „Room for You“ – vieta tau ar kambarys tau. Prisėsk, paklausyk, gal dienos ir naktys susidės taip, kad tos 9 istorijos iš mūsų gyvenimų padės išbūti. Nesvarbu ar per didelį džiaugsmą ar per didelį liūdesį. Tikimės, šitas kambarys atras savo vietą ir jame bus vietos visiems“.

„Pavadinimas „Room for You“ atėjo pats. Atrodo, dažnai kažko tokio visi ieškom. Nuo buto ar kambario, kurį išsinuomoti Vilniuje iki vietos po saule. Kartais galvoji, kad mažai vietos vieni kitiems paliekam, kartais galvoji, kad mažai vietos paliekam sau, kartais galvoji, kad pats savyje turi tiek vietos, kur gali ir pats sutilpt, ir dar kitus priimt“, – sako grupės gitaristas Mantas Joneikis.

Praėjusią savaitę skaitmeninėse platformose pasirodęs albumas – antrasis pilnas įrašas grupės diskografijoje. Įrašytas studijoje „Ymir Audio“ bei išleistas kartu su (nepri)klausoma muzikos agentūra „Tilto namai“ bei LATGA pagalba, albumas yra pirmasis profesionalus „Garbanoto Bosisto“ įrašas. 2015 -ais metais pasirodęs aštuonių dainų „Above Us“ buvo ne tik sugrotas, bet ir įrašytas pačios grupės.

Iki albumo pasirodymo grupė spėjo pasidalinti trim singlais bei juos lydinčiais vaizdo klipais. Visi jie – sukurti su grupės bičiulių pagalba. Patį vinilą taip pat puošia grupės draugų – Tomo Lukšio ir Gedimino Venckaus fotografijos.

„Fotosesiją darėm kambary. Galvojom pamėgint sudėt į tą kambarį dalykus, kurie mus visus iki čia atvedė. Nuo daiktų ar kažkokių ženklų iki žmonių, draugų ar praeivių. Viską padaryt padėjo artimi mums žmonės, kurie visi ir suėjo į tą kambarį. Aišku, tiek daug daugiau norėtųsi ten sutalpint, bet po truputėlį, kitą kartą tilps jau daugiau. O pati pagrindinė viršelio nuotrauka (vinile iš viso jos trys) gavosi netyčia“, – viršelio istorija dalinasi grupė.

Šaruko Joneikio, Manto Joneikio, Kipro Pugačiuko ir Manto Augustaičio sukurtas dainas vinilo formatu iš koncerto bus galima išsinešti namo. Tačiau ten skubėti grupės nariai nepataria – po koncerto visų klausytojų jie lauks bare „Elektrit“ (T. Ševčenkos g. 16), kur šokiais rūpinsis Audrius Kaštonas.

Pasveikinti grupę ir įsigyti albumą „Garbanotas Bosistas“ ir agentūra „Tilto namai“ kviečia pristatymo koncerte, gruodžio 14 d., ketvirtadienį, LOFTE.

Garbanoto Bosisto albumas „Room for You“

https://open.spotify.com/album/2VBV17Cd0Im61KcJxQxb4M

https://itunes.apple.com/lt/album/room-for-you/1322452892

http://www.deezer.com/us/artist/6748449

https://garbanotasbosistas.bandcamp.com

https://www.pakartot.lt/album/room-for-you

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Evaldas Činga
Rodyti daugiau Koncertai

Karščiausios naujienos

Barclays

„Barclays“ svarsto Lietuvoje atsisakyti trečdalio darbuotojų

Didžiosios Britanijos banko „Barclays“ technologijų centras Vilniuje svarsto atsisakyti trečdalio darbuotojų. Šeštadienio vakarą išplatintame pranešime spaudai sakoma, kad gali būti panaikinta apie 350 darbuotojų funkcijos arba jos gali būti perkeltos į kitą šalį. Dabar „Barclays“ Vilniuje dirba daugiau nei 1,1 tūkst. darbuotojų. Pasak „Barclays“ operacijų centro Lietuvoje vykdomojo direktoriaus Mariano Andrade Gonzalezo (Mariano Andradės Gonsaleso), šis sprendimas susijęs su ilgalaike globalia …

Vilniaus meras populiarina ploggingą – šiukšlių rinkimą bėgant

Vilniaus meras Remigijus Šimašius šiandien akcijoje DAROM dalyvavo kitaip – ploggino. Tai – Švedijoje gimęs ir sparčiai visame pasaulyje populiarėjantis užsiėmimas, kurio metu žmonės bėgdami renka pakeliui pasitaikiusias šiukšles: ir pasportuoja, ir sutvarko aplinką. „Noriu pasiūlyti akcijai Darom ir visiems žmonėms – ploggingą. Tai puikus būdas praleisti laiką gamtoje, pasportuoti ir gražinti aplinką. Aš pats eidamas pasivaikščioti su vaikais visada …

Lietuva susidomėjo pasauliniai žiniasklaidos gigantai

„Mažiausią respubliką pasaulyje – Užupį, esantį Lietuvos sostinėje, – tiesiog privalo aplankyti visi keliaujantys po Europą“, pristatydamas video reportažą skelbia Vokietijos didžiausias nacionalinis transliuotojas „Deutsche Welle“ savo tinklapyje, turinčiame 1,3 mln. skaitytojų. Jau netrukus apie Lietuvą – ir itin populiariame “NTV” kanalo kulinariniame šou „Važiuojam, pavalgom“ (Poedem, poedim!). Turizmo departamentas pažintinį turą su laidos vedėju britu John Warren derino net …

Neris

Organzuojamas žygis Vilniaus rajono apylinkėse

Gal norėtum labiau pažinti apylinkes, esančias netoli Vilniaus, ir pažygiuoti sau smagiai draugų būry? Jei taip, kviečiam tave pasigrožėti Neries upės šlaitais ir aplinkiniais miškais, pasiklausyti parskridusių paukščių giesmių ir užlipus į piliakalnį, pažvelgti į vis žaliuojančią gamtą. Be visa to, aplankysime dar ir keturis ežerus. Prie vieno iš jų pietausime. Bus ir laužo, ir dainų 🙂 Tik tavęs reikia, …