Pradžia Pramogos Koncertai „Garbanotas Bosistas“ ketvirtadienį kviečia į vienintelį albumo pristatymo koncertą

„Garbanotas Bosistas“ ketvirtadienį kviečia į vienintelį albumo pristatymo koncertą

6 minutė(s) skaitymo
0

Pirmasis „Garbanoto Bosisto“ vinilas gerbėjų rankas pasieks jau rytoj. Gruodžio 14 dieną Vilniuje, menų fabrike LOFTAS vyks vienintelis naujo grupės albumo „Room for You“ pristatymo koncertas.

Specialia scenografija grupė rūpinasi jau dabar, o ant scenos pažada pamaitinti klausytojus ilgai ruošta programa iš naujos vinilinės plokštelės. „Kai kurios senos dainos suskambės naujai, taip pat gali būti, kad ant scenos sulauksim papildymo“, – apie koncertą pasakoja grupės nariai.

Devynių dainų rinkinys, išleistas vinilo formatu, grupės buvo brandintas daugiau nei metus laiko. Kaip sako patys atlikėjai: „pirmosios mūsų plokštelės turinys – ilgesingas ir chaotiškai darnus, pozityvus, tačiau kartais apsiniaukęs, savy talpinantis daug šviesos ir nemažai šešėlių. „Room for You“ – vieta tau ar kambarys tau. Prisėsk, paklausyk, gal dienos ir naktys susidės taip, kad tos 9 istorijos iš mūsų gyvenimų padės išbūti. Nesvarbu ar per didelį džiaugsmą ar per didelį liūdesį. Tikimės, šitas kambarys atras savo vietą ir jame bus vietos visiems“.

„Pavadinimas „Room for You“ atėjo pats. Atrodo, dažnai kažko tokio visi ieškom. Nuo buto ar kambario, kurį išsinuomoti Vilniuje iki vietos po saule. Kartais galvoji, kad mažai vietos vieni kitiems paliekam, kartais galvoji, kad mažai vietos paliekam sau, kartais galvoji, kad pats savyje turi tiek vietos, kur gali ir pats sutilpt, ir dar kitus priimt“, – sako grupės gitaristas Mantas Joneikis.

Praėjusią savaitę skaitmeninėse platformose pasirodęs albumas – antrasis pilnas įrašas grupės diskografijoje. Įrašytas studijoje „Ymir Audio“ bei išleistas kartu su (nepri)klausoma muzikos agentūra „Tilto namai“ bei LATGA pagalba, albumas yra pirmasis profesionalus „Garbanoto Bosisto“ įrašas. 2015 -ais metais pasirodęs aštuonių dainų „Above Us“ buvo ne tik sugrotas, bet ir įrašytas pačios grupės.

Iki albumo pasirodymo grupė spėjo pasidalinti trim singlais bei juos lydinčiais vaizdo klipais. Visi jie – sukurti su grupės bičiulių pagalba. Patį vinilą taip pat puošia grupės draugų – Tomo Lukšio ir Gedimino Venckaus fotografijos.

„Fotosesiją darėm kambary. Galvojom pamėgint sudėt į tą kambarį dalykus, kurie mus visus iki čia atvedė. Nuo daiktų ar kažkokių ženklų iki žmonių, draugų ar praeivių. Viską padaryt padėjo artimi mums žmonės, kurie visi ir suėjo į tą kambarį. Aišku, tiek daug daugiau norėtųsi ten sutalpint, bet po truputėlį, kitą kartą tilps jau daugiau. O pati pagrindinė viršelio nuotrauka (vinile iš viso jos trys) gavosi netyčia“, – viršelio istorija dalinasi grupė.

Šaruko Joneikio, Manto Joneikio, Kipro Pugačiuko ir Manto Augustaičio sukurtas dainas vinilo formatu iš koncerto bus galima išsinešti namo. Tačiau ten skubėti grupės nariai nepataria – po koncerto visų klausytojų jie lauks bare „Elektrit“ (T. Ševčenkos g. 16), kur šokiais rūpinsis Audrius Kaštonas.

Pasveikinti grupę ir įsigyti albumą „Garbanotas Bosistas“ ir agentūra „Tilto namai“ kviečia pristatymo koncerte, gruodžio 14 d., ketvirtadienį, LOFTE.

Garbanoto Bosisto albumas „Room for You“

https://open.spotify.com/album/2VBV17Cd0Im61KcJxQxb4M

https://itunes.apple.com/lt/album/room-for-you/1322452892

http://www.deezer.com/us/artist/6748449

https://garbanotasbosistas.bandcamp.com

https://www.pakartot.lt/album/room-for-you

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Evaldas Činga
Rodyti daugiau Koncertai

Karščiausios naujienos

Spūstis greitkelyje nebus problema, jei paruošite namų darbus

Ilgieji savaitgaliai dažnai tampa puikia proga didmiesčių gyventojams sėsti į savo automobilius ir bent porai dienų pabėgti iš betono džiunglių į Lietuvos pajūrį. Tačiau po puikaus poilsio nuotaika gali sugesti įstrigus spūstyje. Kaip galima to išvengti? Greitkeliai ir autostrados turėtų būti greičiausi būdai iš taško A nukeliauti į tašką B. Tačiau taip yra ne visada. Ilgasis savaitgalis, kai visa Lietuva …

Kita savaitė bus lietinga ir tvanki

Kitą savaitę šalyje trumpi lietūs iš mūsų šalies trauksis dar nenoriai, griaudės perkūnijos ir orai šils dar labiau – bus tvankios naktys ir karštos dienos. Sekmadienį diena bus su pragiedruliais, daugiau debesų ir jie tankesni bus pietrytinėje šalies pusėje, Lietuvos radijui sakė sinoptikas Tadas Kantautas. Dieną daug kur numatomi trumpi lietūs, daug kur bus ir perkūnijų, kai kur – didesnė …

Ką veikti sekmadienį? Renginių kalendorius (28-asis metų savaitgalis)

Liepos 15 dieną, sekmadienį, rekomenduojame apsilankyti kultūros renginiuose. Kristupo vasaros festivalio ekskursija „Po Šventosios Kotrynos bažnyčios apylinkes“ su gidu Albertu Kazlausku – 16 valandą. Koncertas „10 trimito veidų“ Šventosios Kotrynos bažnyčioje – 18 valandą. Gros trimitininkas Francisco Pacho Flores`as iš Venesuelos ir pianistė Ieva Dūdaitė. IX tarptautinio sakralinės muzikos chorų festivalio-konkurso „Laudate Dominum 2018“ koncertas Vilniaus Šventosios Teresės bažnyčioje – …

london city airport

Skelbiamas kvietimas skrydžiams į Londono Sitį

Susisiekimo ministro įsakymu šiandien VĮ Lietuvos oro uostai įgalioti oficialiame Europos Sąjungos leidinyje paskelbti kvietimą oro linijų bendrovėms vykdyti tiesioginius skrydžius maršrutu tarp Vilniaus ir Londono Sičio oro uosto. Šis kvietimas bus skelbiamas atsižvelgiant į tai, kad minėtas maršrutas pripažintas gyvybiškai svarbiu šalies ekonominei ir socialinei plėtrai. Kvietimo tikslas – informuoti oro linijų bendroves apie tokio maršruto poreikį. Oro linijų …