Pradžia Pramogos Renginiai Savaitgalio renginių TOP 10 (28-asis metų savaitgalis)

Savaitgalio renginių TOP 10 (28-asis metų savaitgalis)

11 minutė(s) skaitymo
0
1,787
Renginiai

Pristatom šio savaitgalio (liepos 14 d. – liepos 16 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. VILNIAUS GATVĖ ŠVENČIA

Kur? Vilniaus gatvė Kada? Liepos 14 d.

Liepos 14 dieną nuo 12 valandos kviečiame Jus į atsinaujinusios Vilniaus gatvės šventę! Per visą gatvę bus nuklotas rekordinio ilgio raudonas kilimas, o kavinės ir restoranai įsikurs tiesiog ant šaligatvių – šventinį šurmulį kursime drauge!

Jūsų laukia Manto Wizard iliuzijų šou, kvapą gniaužiantis akrobato ėjimas lynu virš Vilniaus gatvės, diskusijos „Gyvojoje bibliotekoje” ir koncertas.

Daugiau apie rengini čia.

Vilniaus g.
Nuotr.: MadeinVilnius.lt

2. VILNIAUS KARILIONO FESTIVALIS

Kur? Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčia Kada? Liepos 12-16 d.

Vaikštant Vilniaus centre tikriausiai ne kartą teko išgirsti darnų varpų skambėjimą. Tai – Vilniaus karilionas, įrengtas Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčioje.

Būtent čia šį trečiadienį prasideda „Vilniaus kariliono festivalis“, kviečiantis unikalaus instrumento pasiklausyti dažniau.

Daugiau apie rengini čia.

3. NAKTINĖ KRITINĖ MASĖ

Kur? prie Katedros varpinės Kada? Liepos 14 d. 23:00 val.

Naktinė kritinė masė – tai masinis, organizatorių neturintis pasivažinėjimas dviračiais naktį, kovo-spalio mėnesių ANTRĄ penktadienį prie Katedros varpinės 23:00 val. Naktinė masė skirta ne tik parodyti, kad dviratis lygiavertė transporto priemonė, bet ir pažinti naktinį Vilnių. Pasipuoškite savo dviratį, juk kritinė masė – šventė! Tai gali būti LED, ryškiaspalviai papuošimai.

Nuotrauka: Karolio Kavolėlio

4. ŠEIMŲ LAISVADIENIAI ANT DVIRAČIŲ

Kur? Vingio parkas Kada? Liepos 15 d. 12:00 val.

Dviračių entuziastai Sportland, VšĮ „Sveikas miestas“ ir „Velo-City Vilnius“ kviečia šeimas į ,,Šeimų laisvadienius ant dviračių”.

Šeimų laukia:
• Pamokėlės apie saugų ir atsakingą dviračių važiavimą su vaikais;
• Pažintiniai važiavimai sostinės dviračių važiavimo maršrutais;
• Praktiniai patarimai apie tinkamą ir reikiamą inventorių nuo gimimo iki savarankiško važiavimo;
• Gera draugija ir susipažinimas su kitomis bendraminčių šeimomis, su kuriomis toliau keliausite dviračiais kartu, leisitės į nuotykius po Vilnių.

MARŠRUTAS (liepos 15 d.): važiuosime į Šeškinę, Ozą su sustojimu Buivydiškių dvaro parke prie tvenkinių

Dviratis

5. KRISTUPO VASAROS FESTIVALIS. BEATBOX FENOMENAS: THUM PRINTS

Kur? VU botanikos sodas, Kairėnai Kada? Liepos 15 d. 19:00 val.

Pirmasis pasaulyje koncertas beatboxeriui ir orkestrui.

Solistas TOM THUM (vokalinė perkusija, elektronika, Australija). Vilniaus miesto savivaldybės ŠV. KRISTOFORO KAMERINIS ORKESTRAS (meno vadovas Donatas Katkus). Dirigentas/kompozitorius GORDON HAMILTON (Australija)

Virš 50 milijonų peržiūrų socialiniuose tinkluose, išparduoti pasirodymai nuo Berlyno iki Niujorko ir visas orkestras vienoje burnoje!

Kristupo vasaros festivalyje – muzikinis fenomenas iš Australijos, pasaulio vokalinės perkusijos (beatbox) čempionas Tomas Thumas! Drauge su kompozitoriumi-dirigentu Gordonu Hamiltonu jis atliks pirmą pasaulyje koncertą beatboxeriui ir orkestrui Thum Prints.

Kūrinys, gimęs iš netikėto šių menininkų bendradarbiavimo prikaustė ir klausytojų, ir profesionalų, ir žiniasklaidos dėmesį. Po premjeros The Guardian rašė: „Rodėsi, jog Tom Thum tiesiog prarijo visą orkestrą bei keletą pritariančiųjų vokalistų“. Limelight Magazine koncertą apibūdino kaip „beprotiškai linksmą, novatorišką, netradicinį, kupiną kone nežemiškų garsų“, o solistą titulavo „XXI amžiaus vokalo magu“.

6. PARODA „DIDYSIS ATIDARYMAS“

Kur? Projektų erdvėje „Sodų 4“ Kada? Liepos 14 d. 16:00 val.

Projektų erdvė Sodų 4 bei menininkai Albert Allgaier ir José Oliveira kviečia į „Didįjį atidarymą“ – tęstinį trijų dienų trukmės pristatymą liepos 12–14 dienomis. Šis menininkų projektas yra jų bendradarbiavimo rezidencijoje Vilniuje, Sodų 4, rezultatas.

Perkurdami parodų erdvę į sumuštinių franšizę, menininkai apgalvotai renka ir dėlioja specifinę susitikimų ir naujų pojūčių aplinką kuriančius elementus. Savo veiksmais erdvėje jie kelia menininko darbo ir kūrybos, savanoriško darbo, meno objekto vertės klausimus.

7. SWIMRUN 2017

Kur? Trakai Kada? Liepos 15 d. 11:00 val.

Šiuo metų sparčiai kyla tarptautinis susidomėjimas Swimrun sportu. 2017-ais metais pasauliniame tvarkaraštyje – apie 200 varžybų.

Swimrun varžybose dalyviai įveikia pažymėtą trasą, kurioje keičiasi plaukimo ir bėgimo rungtys. Rungčių segmentų gali būti nuo kelių iki kelių dešimčių. Trasoje reikia sekti žymeklius, orientuotis nereikia.

Swimrun varžybose dalyviai įveikia pažymėtą trasą, kurioje keičiasi plaukimo ir bėgimo rungtys. Rungčių segmentų gali būti nuo kelių iki kelių dešimčių. Trasoje reikia sekti žymeklius, orientuotis nereikia.

Apsisprendusiems dalyvauti reikia užsiregistruoti. O po to ruoštis ir atvykti laiku į varžybas, kurios prasidės bendru startu priešais Trakų pilį, liepos 15 dieną, 11 val.

8. Paroda „Paviršius yra istorija“

Kur? Valdovų rūmai Kada? Liepos 15 d. 11:00 val.

Liepos 15–16 dienomis Valdovų rūmuose pristatoma Pasaulinei klausymosi dienai skirta garso instaliacijų paroda „Paviršius yra istorija“. Šešiose specialiai šiai parodai sukurtose instaliacijose vilniečiai ir miesto svečiai galės išgirsti Gedimino kalno nukirstų medžių ošimą, rūmų vėles, kaip skambėtų Gediminaičių dinastijos geneologinis medis ar Lietuvos didžiosios kunigaikštystės heraldika, slapta pasiklausyti Gedimino ir Lizdeikos pokalbių bei pakeliauti laiku.

Daugiau apie rengini čia.

Pasaulinė klausymosi diena

9. KANUPOLO FESTIVALIS

Kur? Vilnius Grand Resort Kada? Liepos 15 d. 11:00 val.

Kanupolas – tai vandens sportas, apjungiantis savyje vandensvydžio, rankinio ir krepšinio žaidimų elementus. Dalyviai suskirstyti į dvi komandas, sudarytas iš 4-6 žmonių, rungtyniauja vieni prieš kitus. Rungtynių metu teks sustabdyti priešininką ir bandyti prasiveržti link jo vartų, laviruojant tarp priešingos komandos kanojų – tai yra tikrieji žaidimo iššūkiai! Tai saugu – kiekvienas dalyvis žaidžia lengvai valdomose ir stabiliai ant vandens besilaikančiose kanojose, dėvimi specialūs šalmais su veido apsauga. Jūsų klientai patirs, jog Force One Kanupolas dėl specialaus dizaino vartų yra itin dinamiškas – galimybė įmušti kuo daugiau įvarčių užtikrina malonumą ir dalyviams, ir žiūrovams. Žaidimas skirtas kiekvienam aktyvaus laisvalaikio entuziastui, nereikalaujantis specifinių kanojos valdymo ar kitų įgūdžių.

10. Naktinis turas aplink Trakų pilį

Kur? Galvės ežeras, Trakai Kada? Liepos 14d. 22:30 val.

#varomsupint Trakuose kiekvieną naktį! Nušvieskime naktį ir atraskime povandenį pasaulį bei pasigrožėkimė didinga pilimi.

Naktinis turas – unikali galimybė pamatyti kitokį Trakų veidą: pasigrožėti didinga salos pilimi, pakrantės šviesomis, o mūsų irklenčių apačioje pritvirtintos specialios LED lempos leidžia atrasti įspūdingą povandeninį pasaulį.

Turo kaina 20 Eur. asmeniui, į kainą įskaičiuota visa reikalinga įranga ir instruktažas. Startuojame 22.30, būtina išankstinė rezervacija.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Donatas Andrijauskas
Rodyti daugiau Renginiai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar
wpDiscuz