Pradžia Pramogos Renginiai Vilniuje vyks antrasis iniciatyvos „Po mikrokompiuterį visiems Lietuvos vaikams“ renginys

Vilniuje vyks antrasis iniciatyvos „Po mikrokompiuterį visiems Lietuvos vaikams“ renginys

1 minutė(s) skaitymo
0
1,142

Šių metų vasario 4 d. 10 val. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyks mikrokompiuterių hakatonas, kurio metu susirinkę specialistai, entuziastai ir informacinių technologijų srities profesionalai bandys išsiaiškinti, kuris mikrokompiuteris tinkamiausias ir patogiausias naudoti vaikų edukacijai.

Tai jau antrasis iniciatyvos  „Po mikrokompiuterį visiems Lietuvos vaikams“ renginys. Jame dalyvaujantys moksleiviai, mokytojai, kompiuterių specialistai bei visi, kuriuos domina šis projektas bandys sukurti po vieną ar kelias pamokas su pasirinktu mikrokompiuteriu. Renginio metu dalyvius stebės komisija, kuri rinks nugalėtojus ir įrenginį, kuris taps tolimesne mokymosi platforma.

Po renginio net dvi savaites vilniečiai ir miesto svečiai, apsilankę Martyno Mažvydo bibliotekoje, galės apžiūrėti mikrokompiuterių ekspoziciją bei išbandyti mikrokompiuterius. Lankytojams bus leidžiama bandyti suskurti kažką naujo iš bibliotekoje esamų mikrokompiuterių, juos testuoti ar įsivertinti savo jėgas kuriant mokomąją įrangą vaikams.

Registracija į renginį (nemokama)

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Kamilė
Rodyti daugiau Renginiai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar
wpDiscuz