MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Savaitės klausimas

APKLAUSA: Kaip vertinate savaitgalį įvykusį kariuomenės paradą?

Lapkričio 24 d. Vilniuje atkurtos Lietuvos kariuomenės 100-mečio renginiai užbaigti įspūdinga karių rikiuote ir kariniu paradu. Beveik 2000 žygiavusių bei karinę techniką vairavusių karių ir 80 karinės technikos vienetų pademonstravęs paradas gali vadintis didžiausiu kariniu renginiu atkurtos Nepriklausomos Lietuvos istorijoje.

Norime paklausti jūsų, kaip vertinate savaitgalį įvykusį kariuomenės paradą?

Kaip vertinate savaitgalį įvykusį kariuomenės paradą?

Peržiūrėti rezultatus

Loading ... Loading ...

7
PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
VilnietisEPArrrrEvaldasBaboon Recent comment authors
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
naujausius seniausius labiausi vertinti
Pranešti apie
EPA
Skaitytojas
EPA

Atrodo, kad komentuoja vatnykai. Pasiulyčiau tiesiog išvykti iš Lietuvos ir negrįžti (galite skųsti žuvis UK fabrikuose, kažin ar daugiau ką nors sugebate).
Ar Jūsų mokykloje neišmokė vienos taisyklės: jei nežinai, tai klausi, arba pasidomi, irtik tada kalbi? Nes atrodo, kad, brangieji, šnekat taip, tarsi būtumėt generolai ir karybos ekspertai, nors dauguma karo atveju bėgtumėt kai paskutiniai bailiai, tikėdamiesi, kad jūsų lūšnas apgins kariai. Tiesiog gal neverta šnekėti apie dalykus, kurių nesuprantate? 🙂 Juk tai pirmas vatnyškumo-runkeliumo požymis. 🙂

Vilnietis
Skaitytojas
Vilnietis

O kam tu tas žuvis paskųsti nori? Ką jos tau blogo padarė? 😀 Pats rašyt išmok prieš kitus vatnykais vadindamas 🙂

Evaldas
Skaitytojas
Evaldas

Kad lietuviai nieko neturi, beveik viskas parade buvo sąjungininkų, o ir kariai – sąjungininkai. Tik kitas klausimas, ar esant reikalui tie sąjungininkai gintų Lietuvą. O juokingiausia buvo, kai amerikiečiai pravežė patriot – va pažiūrėkit, kokius ginklus turi amerikiečiai.

Zilvinas
Skaitytojas
Zilvinas

Mes turim kiek… 15k karių? Kodėl žygiavo gal 500? Kodėl nesuvažiavo visi kariai (na ok, yra kas turi dirbti, ar yra kitų priežaščių) ir nepadarė normalios eisenos? Dabar pavieniai pulkai pražygiavo ir tiek. Ai dar kelios mašinos pravažiavo. Toks jaumas “pažiūrėkit kokie mes faini, turim va bišk karių ir 2 tankus. Bijokit…” .

linelis
Skaitytojas
linelis

Man paradas parodė kokie silpni esame ir kaip agresijos atveju būtume sunaikinti. Neturime mes nieko..Paradas atrodė kaip vaikų vakarėlis. Aišku kitas svarbus klausimas agresijos atveju kur turi dėtis visuomenė? tarkime oro atakos atvejais? Lietuva nuo oro atakų neapsigintu nė per kur. Tai kur žmonės miestuose turi dėtis? manau valstybės požiūriu tiesiog būtume išskersti…nes nei slaptaviečių, nei saugių bunkeriu, nieko..eilinį kartą kaip ir viskas Lietuvoje parodėme fasadą, o vidus apgailėtinas…

Baboon
Skaitytojas
Baboon

Man atrodo, kad mes, kaip pusiau pacifistinė valstybė, kuri nedalyvauja konfliktuose ir netūrėtų būti apsiginklavusi iki dantų. Kitą vertus, mūsų gynyba lyginant su pastaraisiais 10 metų išaugo tikrai labai ženkliai – tiek kompetencijom, tiek karinių vienetų skaičiumi, tiek nauja technika.

Bet taip, iš dalies galima sutikti su tavo teiginiu- tobūlėti tikrai yra kur.

rrrr
Skaitytojas
rrrr

Nera prasmes tobuleti. Nes esame per mazi ir musu zodis paskutinis. Geriau pinigus, skirtus kariuomenei paskirti naudingiau, o ne i ora.. Bet kuris mastantis zmogus supranta, kad Jei jau kas pultu is didesniu valstybiu, tai ir poros valandu neatsilaikytume. O bendros tvarkos palaikymui galima padaryti savanoriu spec padalini.

Panašūs pranešimai

APKLAUSA: Kuris Nacionalinio stadiono projektas jums patrauklesnis?

Donatas Andrijauskas

APKLAUSA: Kuri kalėdinė atrakcija sostinėje Jus džiugina labiausiai?

Donatas Andrijauskas

APKLAUSA: Kaip vertinate šių metų kalėdinę eglę Katedros aikštėje?

Donatas Andrijauskas

APKLAUSA: Siūloma atsisakyti laikrodžių sukiojimo: koks laikas turėtų būtų paliktas Lietuvoje?

Donatas Andrijauskas

APKLAUSA: Ar tikite, kad Nacionalinis stadionas Šeškinėje bus pastatytas iki 2022-ųjų metų?

Donatas Andrijauskas

APKLAUSA: Ar Vilnius turi pradėti statyti metro?

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika