Pradžia Stilius „Uptown Market“ renginių gausa arba Mamų diena kitaip: nuo austrių iki nemokamų stiliaus konstultacijų

„Uptown Market“ renginių gausa arba Mamų diena kitaip: nuo austrių iki nemokamų stiliaus konstultacijų

6 minutė(s) skaitymo
0

Jau šį savaitgalį, gegužės 5-6 d., menų fabrike „Loftas“ rinksis pavasario, saulės ir gaivių spalvų išsiilgę vilniečiai ir miesto svečiai – ten net dvi dienas, šeštadienį ir sekmadienį, vyks didžiausia pavasarinė dizaino ir mados mugė „Uptown Market: Hello Spring“. Gegužės 6-oji – ypatinga, nes tądien Lietuvoje minima Mamos diena, todėl mugės organizatoriai kviečia nustebinti mylimas mamas ir padovanoti joms džiugią bei nerūpestingą dieną grožio ir mados kupinoje mugėje.

„Daugelis pripratę prie tradicijos per Mamų dieną keliauti pas mamas į svečius, kur šios pasiilgtus vaikus pasitinka su vaišių stalu. Bet mes siūlome šią dieną praleisti visai kitaip ir mamoms padovanoti ypatingą dieną – ne virtuvėje ruošiant pietus, o nuotaikingoje ir spalvingoje mados šventėje. Tai bus puiki proga ne tik kartu praleisti laiką, bet ir mamytes pradžiuginti čia pat įsigyta dovanėle. Pavaišinti mamas gardžiais ir visą dieną truksiančiais pietumis – nuo beigelių iki austrių su šampanu. Pakviesti atsigaivinti mimoza ar paragauti rankų darbo ledų. Taip pat palepinti mamas nemokama stilisto konsultacija ar kartu pasinerti į kūrybines grožio pamokas, kuriose profesionalūs meistrai patars, kaip susikurti kerintį pavasarišką makiažą ar išduos, kaip prižiūrėti šukuoseną ir kasdien atrodyti it ką tik iš kirpyklos“, – pasakoja „Uptown Market: Hello Spring!“ organizatorės Živilė Diawara ir Marija Pulokaitė.

Mugėje vyksiančių renginių gausa patiks ne mamoms, bet ir visiems savaitgalį ieškantiems įdomių pramogų. Visą savaitgalį, nuo 11 iki 15 val. mugėje veiks „UFF“ grožio salono studija, kurioje bus galima atnaujinti įvaizdį – apsikirpti, padailinti barzdą ar nagus papuošti stilingu manikiūru. Už visas šias paslaugas bus galima mokėti tiek, kiek patys sutarsite su meistrais.

Šeštadienį, gegužės 5 d., nuo 12.30 iki 14 val., vyks „UFF“ kūrybinės dirbtuvės: „Kaip kasdien atrodyti it ką tik iš kirpyklos?“ Jose bus atskleistos plaukų priežiūros ir šukavimo subtilybės. Sekmadienį, gegužės 6 d., taip pat nuo 12.30 iki 14 val., „UFF“ kvies susipažinti su dieninio makiažo gudrybėmis ir patars, kaip susikurti tobulai natūralų įvaizdį kasdienai.

Šeštadienį, 14 val., mugėje įvyks ilgai laukto antrojo dizaino leidinio „Created in Lithuania“ pristatymas, kurį lydės diskusija tema „Lietuviško dizaino identitetas: ieškomas ar radome?“

Diskusijų apie dizainą, stilių bei grožį bus ir daugiau. Šeštadienį, nuo 15 val.  dizaineriams įsitvirtinti užsienyje padedančios agentūros „Fashion Bloc“ vadovė Ieva Zubavičiūtė ir virtualaus lietuvių dizainerių showroomo „Bomberis“ įkūrėjas, mados vadybininkas Arnoldas Remeika kvies į diskusiją „Naujoji Europa – lietuviškos mados galimybės užsienio rinkose.“ Joje bus klausiama, ar patrauklūs mados senbuviams lietuvių kūrėjų darbai?

Šeštadienį, nuo 16 val., prekės ženklų ekspertė Victoria Dias pasakos apie mados ženklodaros tendencijas: nuo idėjų, jų įgyvendinimo sprendimų iki galimybių. Sekmadienį, nuo 15 val., mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikytė supažindinis su tvaria mada ir iškels klausimą, ar tai tendencija, ar neišvengiama ateitis?

Abi mugės dienas, nuo 16 iki 19 val., vyks nemokamos stilisčių dueto „Stilius ir miestas“ stiliaus konsultacijos, kurios padės nepasiklysti ir mugėje rasti tai, kas šį sezoną bus madingiausia ir tinkamiausia jūsų figūrai.

Ir šeštadienį, ir sekmadienį mugėje vyks ir nemokami gyvo garso koncertai. Šeštadieni, 17 val., į sceną lips žavioji „Migloko“, o sekmadienį nuo 17 val. mugės lankytojus savo kūriniais džiugins Domantas Starkauskas iš grupės „Abudu“.

Didžiausia ir stilingiausia dizaino ir mados mugė Vilniuje „Uptown Market: Hello Spring“ šiemet vyks gegužės 5-6 d., šeštadienį ir sekmadienį, menų fabriko „Loftas“ viduje ir lauko terasoje.  Renginys nemokamas.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Evaldas Činga
Rodyti daugiau Stilius

Karščiausios naujienos

Dėl T. Narbuto g. pėsčiųjų tilto statybos darbų keisis troleibusų eismas

Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad 2018 m. gegužės 26–27 dienomis dėl T. Narbuto g. numatomų pėsčiųjų tilto statymo darbų laikinai keisis 1-ojo, 3-iojo, 7-ojo, 9-ojo, 19-ojo maršrutų troleibusų darbo organizavimas. Nuo gegužės 26 d. 20.00 val. iki gegužės 27 d. 6.00 val. 7-ojo Pašilaičiai–Justiniškės–Žvėrynas–Stotis, 9-ojoKaroliniškės–Šeimyniškių g.–Šiaurės miestelis bei 19-ojo Pašilaičiai–Konstitucijos pr.–Antakalnis–Saulėtekis maršrutų troleibusai važiuos pakeistomis trasomis, o 1-ojo Karoliniškės–Žvėrynas–Stotis ir 3-iojo Karoliniškės–Žvėrynas–Šeimyniškių g. maršrutų troleibusai nekursuos. Gegužės 27 d. nuo 6.00 iki 22.00 val. 1-ojo, 7-ojo, 9-ojo ir 19-ojo maršrutų troleibusai važiuos įprastomis trasomis. Po 22 …

Paneriuose – 11-asis Gyvųjų maršas

Paneriuose trečiadienį vienuoliktą kartą vyks Gyvųjų maršo procesija, skirta pagerbti Holokausto aukų atminimą. Eitynės tradiciškai vyks nuo Panerių geležinkelio stoties iki Panerių memorialo. Tai kelio dalis, kuria ėjo Vilniaus geto kaliniai prieš žudynes Panerių miške. Renginyje taip pat dalyvaus užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Per Antrąjį pasaulinį karą naciai, dažnai talkinami lietuvių kolaborantų, išžudė apie 90 proc. iš daugiau kaip 200 …

Mini Maker Faire

Šią savaitę vyks smalsuolių, išradėjų ir technologijų entuziastų festivalis

Vilnius Mini Maker Faire 2018 – smalsuolių, išradėjų ir technologijų entuziastų festivalis, kuriame švenčiamas techninių kūrėjų ir pasidaryk pats judėjimas. Trečiąjame Vilnius Mini Maker Faire pamatysite keisčiausius vietos maker‘ių bendruomenėse (Technarium, Kaunas Makerspace, Padirbtuvės ir t.t.) sukurtus įrenginius ir instaliacijas. Iš B-Squad komiksų kūrėjo Ed Burgoon sužinosite, kas yra Tapigami. Popierinių lėktuvėlių lenktynėse pamėginsite aplenkti Gineso rekordininką John Collins (“The …

Vilniaus rajone startuoja seniūnijų sporto žaidynės

Gegužės 26-ą dieną Vilniaus rajone startuoja jau tradicija tapusios, kasmet vykstančios seniūnijų sporto žaidynės, kurios suburia kaimyninių seniūnijų gyventojus bendrai aktyviai veiklai ir sportiškam laisvalaikio praleidimui. Vilniaus rajono savivaldybė siekdama, kad gyventojai organizuotai ir sistemingai sportuotų gyvenamose vietose bei skatindama Vilniaus rajono gyventojų fizinį aktyvumą, sveiką gyvenseną ir mėgėjų sportą, kiekvienais metais organizuoja Vilniaus rajono seniūnijų sporto žaidynes. Sporto žaidynės …