Pradžia Stilius Vasarą sostinė pasitiks stilingai

Vasarą sostinė pasitiks stilingai

2 minutė(s) skaitymo
0
2,147

Vasara Gedimino pr., Vilniuje prasidės stilingai! Birželio 10–11 d., pirmą kartą organizuojamas mados ir dizaino festivalis DI‘FEST, kuris miestiečius ir miesto svečius kvies susipažinti su daugiau nei 150 kūrėjų bei dizainerių.

DI’FEST – tai dizaino ir mados festivalis, pristatantis Lietuvos kūrėjus, menininkus ir dizainerius Vilniaus širdyje – Gedimino prospekte. Tai didžiausias atviras dizaino festivalis Lietuvoje, kuris suburs įdomiausius kūrėjus bei dizainerius miestiečių pamėgtoje vietoje. DI’FEST metu, Gedimino pr. savo kūrybą pristatys ne tik drabužių ar aksesuarų kūrėjai, bet ir keramikai, tapytojai, interjero detalių kūrėjai, juvelyrai ar net – fotografai. Čia įsikurs atskiros seminarų, šeimos, kūrybinių dirbtuvių, gurmaniško maisto, poilsio zonos ir net – atviras GO9 gatvės podiumas, kuriame savo kolekcijas demonstruos Lietuvos kūrėjai ir dizaineriai.

Prie V. Kudirkos a. lankytojų lauks nuotaikingas, šarmingas DIZAINO BOX‘AS, kuriame savo unikalią kūrybą po vienu stogu pristatys drabužių, aksesuarų, juvelyrikos kūrėjai bei dizaineriai. V. Kudirkos a. įsikurs vaikų, poilsio ir kūrybinių dirbtuvių erdvės. Gedimino pr., netoli Nacionalinio dramos teatro, Vilniaus viešojo transporto autobusuose – įrengtas knygynas, atvira seminarų erdvė, kuri skirta verslumo skatinimui, savęs pažinimui ir motyvacinėms kūrėjų istorijoms. Taip pat viename iš autobusų bus rodoma TEDxVilnius transliacija gyvai, kurios metu bus galima klausyti pasaulį keičiančių idėjų.

DI’FEST – kūrybiškas, jaunatviškas, atviras dizaino ir mados festivalis be alkoholio, kviečiantis savaitgalį praleisti laiką su kūrėjais, dizaineriais bei bendraminčiais.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Donatas Andrijauskas
Rodyti daugiau Stilius

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar
wpDiscuz