Pradžia Verslas Nekilnojamas turtas Sparčiausiai augančių statybos įmonių Europoje trejetuke – lietuviai

Sparčiausiai augančių statybos įmonių Europoje trejetuke – lietuviai

2 minutė(s) skaitymo
0
777

Generalinės rangos ir statybos paslaugas teikianti įmonė „Conresta” yra trečia sparčiausiai besivystanti statybų bendrovė Europoje, generuojanti daugiau nei 50 mln. apyvartos. Šiuos duomenis skelbia įtakingas JAV verslo žurnalas „Inc”, kasmet sudarantis greičiausiai augančių Europos įmonių reitingą „Inc.5000 Europe 2017″. Sąrašo viršuje atsidūrė rumunų bendrovė „Trend Energy SRL”, o antrą vietą pelnė danų kompanija „El:Con A/S” (visą reitingo sąrašą galima peržiūrėti čia).

Sudarinėjant reitingą, vertinamas privačių bendrovių augimas per pastaruosius trejus metus. Šiuo laikotarpiu „Conresta” augo net 615 proc., o 2015 metais įmonė pateko ir į bendrą „Inc.5000 Europe 2017″ sąrašo šimtuką.

Pasak „Conresta” vadovo Luko Laukaičio, tokie dideli ir svarbūs įvertinimai – paskatinimas judėti pirmyn. „Džiugu, kad atkaklus ir kryptingas komandos darbas nelieka nepastebėtas. Būti pirmaujantiems Europos kontekste įpareigoja, todėl ir toliau sutelksime dėmesį į procesus, padėjusius veržtis pirmyn: naujausių technologijų diegimą, aukščiausius kokybės standartus ir operatyvų reagavimą į klientų poreikius. Mūsų tikslas – augti, tobulėti, plėsti savo veiklą ir toliau sėkmingai statyti ateitį kartu!”, – tolimesnėmis veiklos vizijomis dalijosi jis.

Šiuo metu „Conresta” Vilniuje stato: daugiabutį „Jasinskio namus” ir „Dailidžių namai”, istorinių Pacų rūmų rekonstrukcija ir 5 žvaigždučių viešbutis.

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Donatas Andrijauskas
Rodyti daugiau Nekilnojamas turtas

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar
wpDiscuz