Pradžia Verslas Startuoliai Sukūrė sistemą kelionėms be rezervavimo

Sukūrė sistemą kelionėms be rezervavimo

3 minutė(s) skaitymo
0
10,933
Platformos „FreeRoomsNow“ įkūrėjas - Vytautas Vančys

Du dešimtmečius Vilniuje gyvenantis jurbarkietis Vytautas Vančys (38) keliaudamas dažnai susidurdavo su nakvynės problema, kai iš anksto užsakyta gyvenamoji vieta įpareigodavo tam tikru laiku į ją atvykti. Taip ilgainiui gimė „FreeRoomsNow“ idėja.

Atskleidžia žavesį

Kiek daugiau nei prieš dvejus metus kilusi idėja šiuo metu sulaukia vis daugiau susidomėjimo, nes padeda atskleisti tai, kas kelionėse yra žaviausia: nuolatinis netikėtumas ir atradimai. Anot pašnekovo, tiems, kurie išbando keliones be rezervavimo, labai dažnai nebekyla noras viską planuoti iš anksto.

„Pati idėja kurti platformą gimė keliaujant. Didžiausias malonumas man vykstant į kitas šalis – neprisirišti prie vienos nakvynės vietos, stoti nakvoti ten, kur patinka. Išankstiniai užsakymai labai įpareigoja, ypač keliaujant automobiliu, motociklu ar kitomis transporto priemonėmis. Dažnai nežinome, kas mūsų laukia, o už nakvynę sumokėti pinigai nebūtinai verti tos vietos ir paslaugų. Vykti į kelionę be rezervavimo šioks toks iššūkis niekada to nedariusiems žmonėms, bet, nugalėjus baimę ir pasiryžus tokiai kelionei, malonumas atperka, išsklaido visas abejones ir baimes, kad nebus įmanoma rasti, kur apsistoti“, – pasakoja „FreeRoomsNow“ sumanytojas.

Reikalingos nuorodos

Kad ir kaip būtų įdomu keliauti be rezervavimo, remdamasis savo patirtimi, pašnekovas visgi pripažįsta, kad šiokios tokios nuorodos yra naudingos ir reikalingos. „Net ir taip keliaujant reikalingi tam tikri sufleriai. Todėl gimė mintis sukurti platformą – žemėlapį, kuriame būtų galima matyti artimiausias vietas apsistoti. Platforma parodo vartotojo buvimo vietą ir aplink esančias galimas nakvynės vietas, nesuvedant miesto pavadinimo, atvykimo datos ir pan. Mūsų tikslas – parodyti keliautojui nakvynę pačiu paprasčiausiu ir lengviausiu būdu“, – teigia V. Vančys.

Šiuo metu puslapio „FreeRoomsNow.com“ sąskaitoje yra per tris šimtus nakvynės vietų, tačiau entuziastinga komanda nesiruošia sustoti ir turi ambicingų planų.

Autorius: BNZ start/Ieva Drungilaitė

Rodyti daugiau susijusių straipsnių
Rodyti daugiau  Donatas Andrijauskas
Rodyti daugiau Startuoliai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

Pakomentuok pirmas!

Pranešti apie
avatar
wpDiscuz