MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Statybos Vilniuje

„Mitnija“ senamiestyje statys 25 mln. eurų vertės verslo ir visuomeninės paskirties kompleksą

Viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje „Mitnija“ ir nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „MG Valda“ pasirašė generalinės rangos sutartį dėl verslo ir visuomeninės paskirties komplekso statybos naujai kuriamame „Paupyje“, Vilniaus senamiestyje.

Kaip nurodoma „Mitnijos“ pranešime, tai ketvirtasis 5 ha teritorijoje plėtojamo „Paupio“ projekto etapas. „Mitnijai“ patikėta daugiau nei 30 000 kv. m verslo centro, požeminės automobilių stovėjimo aikštelės ir kitų komercinės paskirties pastatų statyba.

Teigiama, kad darbus „Mitnija“ pradės nedelsiant ir baigs 2019 metų pabaigoje.

„Mitnijos“ statomame moderniame „Paupio“ verslo komplekse įsikurs A klasės biurai, senamiesčio kultūrą bei aplinką, nestandartinio išplanavimo sprendimus ir drąsią architektūrą vertinantys kūrybiški verslai, taip pat įvairios parduotuvės, restoranai, klubai, meno galerija su konferencijų centru, sporto klubas ir vaikų darželis“, – pranešime teigia „MG Valda“ generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė.

Anot jos, gyvenamieji kvartalai formuojami atskirai nuo komercinio ir visuomeninio kvartalo, norint suderinti gyventojų ramybės poreikį ir komercinės dalies energiją.

Pasak pranešimo, „Paupys“ – pirmasis žingsnis, įgyvendinant didžiausią Lietuvoje „Vilniaus architektūros parko“ konversijos projektą. Jo tikslas – 78 hektarus nenaudojamų, netoli miesto centro esančių pramoninių teritorijų paversti gyvenimui, darbui ir laisvalaikiui patraukliomis erdvėmis.

Kornelija Mykolaitytė (ELTA)

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Žirmūnuose planuojamas daugiabučių kvartalas

BNS

Savivaldybė turės nugriauti pastatą „vaiduoklį“ Žirmūnuose

Evaldas Činga

„Vastint“ suplanavo pirmąjį „Business Garden“ verslo parko etapą

BNS

„Cloud architektai“ siekia, kad architektų taryba nesvarstytų jos projektų

BNS

EIKA pradeda statyti II-ąjį projekto „Bajorų alėjos“ kvartalą

Donatas Andrijauskas

Prie naujo prekybos centro Pilaitėje – automobilių aikštelė miestui

BNS

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika