MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Statybos Vilniuje

„Mitnija“ senamiestyje statys 25 mln. eurų vertės verslo ir visuomeninės paskirties kompleksą

Viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje „Mitnija“ ir nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „MG Valda“ pasirašė generalinės rangos sutartį dėl verslo ir visuomeninės paskirties komplekso statybos naujai kuriamame „Paupyje“, Vilniaus senamiestyje.

Kaip nurodoma „Mitnijos“ pranešime, tai ketvirtasis 5 ha teritorijoje plėtojamo „Paupio“ projekto etapas. „Mitnijai“ patikėta daugiau nei 30 000 kv. m verslo centro, požeminės automobilių stovėjimo aikštelės ir kitų komercinės paskirties pastatų statyba.

Teigiama, kad darbus „Mitnija“ pradės nedelsiant ir baigs 2019 metų pabaigoje.

„Mitnijos“ statomame moderniame „Paupio“ verslo komplekse įsikurs A klasės biurai, senamiesčio kultūrą bei aplinką, nestandartinio išplanavimo sprendimus ir drąsią architektūrą vertinantys kūrybiški verslai, taip pat įvairios parduotuvės, restoranai, klubai, meno galerija su konferencijų centru, sporto klubas ir vaikų darželis“, – pranešime teigia „MG Valda“ generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė.

Anot jos, gyvenamieji kvartalai formuojami atskirai nuo komercinio ir visuomeninio kvartalo, norint suderinti gyventojų ramybės poreikį ir komercinės dalies energiją.

Pasak pranešimo, „Paupys“ – pirmasis žingsnis, įgyvendinant didžiausią Lietuvoje „Vilniaus architektūros parko“ konversijos projektą. Jo tikslas – 78 hektarus nenaudojamų, netoli miesto centro esančių pramoninių teritorijų paversti gyvenimui, darbui ir laisvalaikiui patraukliomis erdvėmis.

Kornelija Mykolaitytė (ELTA)

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Šalia geležinkelio stoties statys daugiabučius, investuos 20 mln. eurų

BNS

Teismas iš naujo spręs dėl „Rimi“ Vilniuje savininkės ir rangovės ginčo

BNS

Žalgirio gatvėje planuojamas dar vieno verslo centro statybos

Aidas Pelenis

Markučiuose atgimsta istorinis alaus daryklos pastatas

Made in Vilnius

„YIT Kausta“ pradės verslo centrų ir daugiabučių komplekso statybas Šnipiškėse

Aidas Pelenis

„Hanner“ pradės naujo daugiabučių kvartalo statybas Šnipiškėse

Aidas Pelenis

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika