MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Videntifier
Užsienio investicijos

Islandijos „Videntifier“ įsteigė bendrovę Vilniuje

Tyrimų ir plėtros centrą Vilniuje ketinanti įkurti Islandijos vaizdo paieškos ir identifikavimo sprendimų kūrėja bendrovė „Videntifier“ Lietuvoje įsteigė antrinę įmonę.

Registrų centre nauja bendrovė „Videntifa“ įregistruota liepos pradžioje, jai vadovauja vienintelis akcininkas, „Videntifier“ generalinis direktorius Herwigas Lejsekas (Hervigas Lejsekas).

Nurodoma, kad įmonė užsiims kompiuterių programavimo, informacinių technologijų paslaugų veikla. Bendrovės įstatinis kapitalas yra 100 tūkst. eurų.

Apie savo ketinimus plėstis Lietuvoje Reikjavike įsikūrusi „Videntifier“ pranešė gegužę. Tuomet H. Lejsekas teigė, kad po poros metų Vilnius taps pagrindiniu Islandijos bendrovės tyrimų ir plėtros centru.

Vilniuje esančiame centre iki šių metų pabaigos ketinama įdarbinti 8 specialistus, o per kelerius metus numatoma pasamdyti dar apie 20 darbuotojų.

2008 metais įkurta „Videntifier“ kuria įrankius, gebančius efektyviai lyginti milijonų nuotraukų ir vaizdo įrašų turinį bei identifikuojančius nuotraukas, padarytas ta pačia kamera.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Vilniaus patrauklumą investuotojams vertins „Smart Continent“

BNS

Suomijos ikiklinikinių tyrimų bendrovė „Experimentica“ įsteigė įmonę Lietuvoje

BNS

Mokėjimų sprendimų bendrovė „Nayax“ įregistravo padalinį Lietuvoje

BNS

IT bendrovė „Mera“ atidarys padalinį Vilniuje

BNS

Norvegijos „Yara“ atidaro pirmąjį transporto operacijų centrą Vilniuje

ELTA

Izraelio fintech bendrovė „Nayax“ įsikurs Vilniuje

BNS

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika