MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Vilniaus rinka

Mokėjimas už „Vilniaus vandenų“ paslaugas tampa paprastesnis

Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bendrovė „Vilniaus vandenys“ kviečia už paslaugas atsiskaityti paprasčiau: nuo šių metų gruodžio bendrovės klientams tereikia sumokėti pagal gautame mokėjimo pranešime nurodytą sumą ir deklaruoti einamojo mėnesio skaitiklių rodmenis.

„Iki šiol dauguma klientų, vos deklaravę suvartoto šalto vandens kiekį, patys pasiskaičiuoja, kiek mokėti, ir iškart sumoka. Atrodytų paprasta ir patogu, tačiau faktiškai mokama „į priekį“, ne paslaptis, kad dažnai ir per daug ar per mažai. Taip kyla nemažai neaiškumų, nes susidaro nedidelės skolos ar permokos“, – sako „Vilniaus vandenų“ Klientų aptarnavimo tarnybos direktorė Giedrė Blazgienė.

Nenustebkite, jeigu už lapkritį „nereikės mokėti“

Kadangi daug klientų už paslaugas sumokėdavo iš anksto, gruodžio mėnesį jų gaunamuose mokėjimo pranešimuose mokėtina suma yra lygi nuliui. Iš tikrųjų šiems klientams gruodžio mėnesį nieko mokėti nereikia, tereikia deklaruoti einamojo mėnesio šalto vandens suvartojimą. Sausio mėnesį klientai sulauks naujų mokėjimo pranešimų, kuriuose matysis gruodį suvartoto vandens kiekis (pagal tai, kiek buvo deklaruota) ir mokėtina suma už gruodį.

Užtenka skirti laiko kartą per mėnesį

Apmokėti už paslaugas, pagal gautą mokėjimo pranešimą, kviečiama paskutinę mėnesio savaitę. Tuomet vienu kartu patogu sumokėti už praėjusį mėnesį ir deklaruoti einamojo mėnesio šalto vandens skaitiklių rodmenis.

Anot Klientų aptarnavimo tarnybos direktorės, supaprastintas atsiskaitymas už paslaugas patogesnis daug aspektų, tačiau svarbiausi yra šie: nebereikia vesti skaitiklių rodmenų istorijos, domėtis paslaugų tarifais, patiems skaičiuoti, kiek sumokėti – taip taupomas klientų laikas ir mažėja klaidų tikimybė.

Daug būdų atsiskaityti

Deklaruoti skaitiklių rodmenis, o gavus mokėjimo pranešimą, atsiskaityti už paslaugas galima visais jau įprastais „Vilniaus vandenų“ privatiems klientams būdais: bendrovės savitarnos svetainėje SAVITARNA.VV.LT, partnerių svetainėse „Mano gilė“ ar „Viena sąskaita“, naudojantis e. bankininkystės paslaugomis, parduotuvių „Maxima“ kasose, „Perlo“ terminaluose ar „Lietuvos pašto“ skyriuose.

Panašūs pranešimai

Vieni pirmųjų pasaulyje: Vilniaus centre atidaryta naujos kartos „SportsDirect.com“ parduotuvė

Evaldas Činga

Duris atvėrė ypatingi madas diktuojantys LONO NAMAI

Donatas Andrijauskas

Vilniaus apskrityje pernai sukurta 40,7 proc. šalies BVP

BNS

Pradėjo veikti nauji „Pigu.lt“ prekių terminalai

Evaldas Činga

Lietuvos paštas perka 210 elektrinių dviračių laiškininkams

Donatas Andrijauskas

Prekybos centrų plėtra nestoja: planuojamos dešimtys naujų parduotuvių

BNS

1
PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Aomas Recent comment authors
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
naujausius seniausius labiausi vertinti
Pranešti apie
Aomas
Skaitytojas
Aomas

Reikia kuo aktyviau diegti modernų būdą atsiskaityti banko kortelėmis – įvedi kortelės numerį ir atsiskaityta

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika